Opinie Rent-Car. Autokomis. Import aut bezwypadkowych. Karoń P.

Opinie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

W Rent- Car kupiłam swój wymarzony samochód. Stan bardzo dobry, cena również. Obsługa pomocna. Wszystko na plus
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM

, opublikowano ponad 13 lata temu

Sprowadzili do kraju mój wymarzony samochód, mam pewności że nie był bity i zapłaciłam za niego niewiele. Gorąco polecam skorzystanie z usług firmy to profesjonaliści
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Kupiłam u nich tani samochód ale jeździ bez zarzutów. Stan techniczny bardzo dobry. Jestem zadowolona
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Znakomity komis. Kupiłem tam już drugie auto i jestem zadowolony. Nie ma żadnych ukrytych wad.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Mam zaufanie do tego komisu. Już nieraz miałem od nich samochód. stan techniczny pojazdów idealny, nie boję się, że mnie oszukają
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Zdecydowanie najlepszy komis w okolicy. Mają bardzo duży wybór aut na każdą kieszeń. Zdecydowanie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Rent-Car. Autokomis. Import aut bezwypadkowych. Karoń P.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi