Opinie Rurański Piotr. Pracownia złotnicza

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Rozumie bez slow :) bardzo dziekujemy :) super profesjonalna i szybka obsluga ;) polecamy bardzo ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Ceny usług z sufitu, gdzie indziej zapłaciłam dwa razy mniej za fachową naprawę biżuterii. Nie polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Potwierdzam opinie ze p.R.jest naciagaczem!. Dalam pietscionek zloty do powieksenia oraz do umocowania "oczka" . zaplacilam za to 160 zl!! Czysz to nie oszustwo?!! Pytalam u innych jubilerow powiedziano mi ze kost tej uslugi bylby ok 60-70 zl. Niestety pytalam juz po odbiorze pierscionka.Jak nazwac takiego czlowieka? delikatnie mowiac pazernosc.Ostrzegam przed ta pracownia!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Solidnie tanio i szybko polecam 😉
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jak najbardziej mogę polecić Pana Piotra R. Fachowiec jak ta lala. Do swoje pracy ma bardzo profesjonalne podejście i dba nawet o najmniejsze szczegóły, chcialem Rowniez podkreślić że do każdego klienta podchodzi indywidualnie i zawsze służy pomoc.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nie mogę zgodzić się z tymi opiniami, jak najbardziej polecam Pan R. jest dobrym fachowcem, profesjonalnie wykonane obrączki zgodnie z indywidualnym projektem. Długo szukaliśmy kogoś kto wykona nam nasze obrączki, a u Pana R. nie było z tym żadnego problemu, w innych firmach odsyłano nas i mówiono nie da się itd..... Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Naciągacz zamówiliśmy obrączki dogadaliśmy się w sprawie ceny 1900zl z tym że pan r. wpisał sobie na kartkę około 1900zl nie informując nas o tym zaliczka 1000 zł po odbiór zabraliśmy tylko 900 a na miejscu okazuje się że jednak trzeba dopłacić bo wagowe wyszły obrączki droższe nie informując nas wcześniej o tej zmianie nawet pracownica nie miała o niczym pojęcia jedyny plus tego że obrączki są wykonane dobrze
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Mielismy 15,6 gram zlota Stwierdzil ze jeszcze braknie 2 g bo ubytek 30% Robocina 1500zl plus materialy brakujace 500 zl Razem 2000zl za obraczki z wlasnym zlotem (((Inny jubiler zrobil wszytko za 500 zl)) Oszust i naciagacz!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Nie polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nie polecam ! Pan R. podchodzi do tematu nieprofesjonalnie. Dorabiając mi obrączkę nie wziął nawet obrączki żony, aby wyszedł ten sam odcień w konsekwencji czego mam teraz ciemniejszą od żony.Tłumacząc później, że to niemożliwe, aby wyszedł taki sam kolor przy dorabianiu, co jest nieprawdą, gdyż zweryfikowałem tą wiadomość w innych salonach.Drugi raz robiłem u niego obrączkę, mimo to nie dostałem zniżki, będąc przekonywany, że mam usługę ''po kosztach'' jak się później okazało zapłaciłem więcej niż bym zapłacił u konkurencji.Grawer napisany ''jak pazurem'', bez możliwości wybrania czcionki.Na dodatek ceny droższe jak u konkurencji, a poziom świadczonych usług niestety pozostawia wiele do życzenia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

nieuczciwy

, opublikowano ponad 15 lata temu

Oddałam srebrny łańcuszek do naprawy ,przy odbiorze nie sprawdziłam naprawy ,co się okazało w domu iż łańcuszek nie był naprawiony.Wróciłam z reklamacją a pan usiłował mi wmówić iż lutował w innym miejscu. Pragnę podkreślić że łańcuszek był uszkodzony w jednym miejscu, gdyż dokładnie sprawdzałam. Jestem rozgoryczona iż zapłaciłam 30 zł. a usługa nie została wykonana.Jest to naciąganie w chamski sposób klientów na koszty przez złotnika. Pragnę ostrzec następnych klientów przed nieuczciwym złotnikiem przy ul.Katowickiej 13 .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Rurański Piotr. Pracownia złotnicza? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi