Polecam!
Jakub Olczak , opublikowano ponad 11 lata temu
Mam bardzo dobre doświadczenia z serwisem Saabix, ponieważ wszelkie usługi, naprawy zostały wykonane zgodnie z oczekiwaniami.
Od pierwszej naprawy przestałem już jeździć do zwykłych warsztatów samochodowych, ponieważ w tym miejscu mam wszystko czego oczekuje od prawdziwego serwisu. Wysoka jakość, doskonała cena, życzliwa i profesjonalna obsługa, a na dodatek szybka naprawa.
No takie coś, to ja rozumiem. Poza tym muszę w szczególności pochwalić sklep z częściami samochodowymi, ponieważ nie dość że mają naprawdę szeroki asortyment i tak naprawdę każdą część dostępna, to jeszcze w bardzo dobrych cenach. W porównaniu do innych sklepów z częściami, tutaj wiem, że kupię wszystko czego potrzebuję
Nie ukrywam, że bardzo liczy się dla mnie cena, dlatego w szczególności mogę polecić ten sklep, bo ceny są nawet o wiele niższe niż na portalach aukcyjnych.
Zawsze można liczyć na fachową pomoc w wyborze, czy też na fachowe doradztwo.
Jako, że mieszkam 50 km od tej miejscowości, to zwykle zamawiam części telefonicznie.
Nigdy nie czekałem dłużej niż 3 dni... A więc również godne pochwały są krótkie terminy dostaw.
Z obsługą bez problemu można się skontaktować.
Ostatecznie mogę powiedzieć jedno : POLECAM