Opinie Salon drzwi Ardago Bielsko-Biała

Opinie

Paweł Górny

, opublikowano ponad 8 lata temu

Super obsługa !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Super drzwi ! Polecam, miałem do wyboru kilka innych ofert ale cieszę się że wybrałem drzwi od Ardago. Drzwi są takie jak chciałem, bardzo dobry wybór którego nie żałuję i naprawdę będę polecał.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Firma godna polecenia, produkt wysokiej jakości, montaż sprawnie, czysto i zgodnie z ustaleniami. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Gość jest naprawdę dobry !!! Polecam 100%. Drzwi niesamowite, sprawny montaż.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam 100%, jestem bardzo zadowolona z drzwi które dostarczyła i zamontowała firma p. Macieja. Polecam !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

solidne i profesjonalnie wykonana praca związana z dostawą i montażem stolarki drzwiowej i mebli do salonu, polecam !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Firma dostarczała stolarkę do mojego domu, drzwi piękniejsze niż mogłam sobie wyobrazić, wszystko rzetelnie i terminowo. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę Ardago kolejnym klientom. Dziękuję.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Salon drzwi Ardago Bielsko-Biała? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi