Opinie Salon fryzjersko-kosmetyczny Irena

Opinie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Szukałam antidotum na nadpotliwość w kilku gabinetach. I dopiero tutaj potrafili mi pomóc w sposób widoczny. I bez rujnowania budżetu domowego.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Dzięki zabiegom udało mi się nieco odmłodzić i odmienić wygląd. Zmarczki mimiczne i kurze łapki zostały praktyczne zlikwidowane a kształt ust uwydatnione. Teraz z wyglądu jestem zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Posiadają dużą ofertę z zakresu medycyny estetycznej i to w rozsądnej cenie. W niedrogi sposób mogłam pozbyć sie uporczywych zmarszczek, dzięki czemu odjęłam sobie kilka dobrych lat.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Pozostałości po trądziku było dla mnie zmorą i piętą ahillesową. Musiałam używac wiele kosmetyków tuszujących stare ślady i nigdy efekt nie był taki zadowalający. Dopiero wizyta i zabiegi w tym gabinecie pomogły mi uporać się z tym problemem. do tego pełen profesjonalizm i dosyć przystępne ceny.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Mają bardzo wszechstronna ofertę usług z zakresu medycyny estetycznej. W tym przypadku skusiłam się na zabiegi z mezoterapii. Wszystko profesjonalnie było wykonane i z pozytywnych zmian jestem w pełni zadowolona. Nie drogo, a efekty są.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zabieg wykonany w bardzo czystych i sterylnych warunkach. Była też pełna dezynfekcja w trosce o pacjenta. Zgodnie z zapowiedzią widać już pierwsze objawy poprawy mojej skóry.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam zabiegi likwidujące ślady po przebytych infekcjach dermatologicznych na skórze. Faktycznie likwidują pozostałości po trądziku i cera wygląda zdecydowanie lepiej i młodziej. Nie jest to jakieś wyjątkowo wielki koszt.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Nowoczesne zabiegi kosmetyczne dobierane do potrzeb klientów. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Na nadpotliwość stosowałam już różne metody, ale bez większego efektu i skutkiem ubocznym były problemy dermatologiczne. W końcu postawiłam na profesjonalny gabinet gdzie potrafili zniwelować ten problem bez uszczerbku dla skóry. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zdecydowałam się kilka miesięcy temu na zabieg likwidacji śladów po problemach dermatologicznych i nie zawiodłam się. Nie były to sesje bolesne, a naprawdę przyniosły wymierny efekt, a przy okazji pozbyłam się też kompleksów spowodowanych cerą. Już nie musze nie potrzebnie tapetować twarzy żeby coś zamaskować. Ogólnie jestem zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zadowolona jestem z wysokiego i profesjonalnego poziomu gabinetu. Zabieg z zakresu medycyny estetycznej w moim przypadku przyniósł pozytywne i oczekiwane wyniki i udało się skorygować te miejsca na których mi najbardziej zależało. Czuję się teraz psychicznie o niebo lepiej i dobrze wyglądam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Korzystałam z pomocy przy usuwaniu nieciekawych śladów po problemach dermatologicznych na skórze . były pewne obawy związane z panującą pandemią, ale wszystko było przygotowane pod kątem bezpieczeństwa dla pacjenta. Pełna dezynfekcja i dobry zabieg, to główne atuty tego gabinetu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Na moją nadpotliwosć antyprespiranty nie dawały rady, bo dane miejsce było suche, a za to w innym był wodospad.dopiero skutecznym antidotum na nadpotliwość okazały się zabiegi, które wbrew pozorom nie były drogie i bezinwazyjne. Jak najbardziej polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Miałam likwidowane blizny po chorobach dermatologicznych, które przebyłam w dzieciństwie i wieku dojżewania. Nie spodziewałam się, że będą aż tak dobre wyniki. Zabiegi były bezbolesne i w sumie nie wyszło drogo.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Bardzo dobrze się sprawdza gabinet w sprawach poprawienia urody. Wszystko zabiegi sa wykonywane profesjonalnie, bez ingeencji skalpela i efekty poprawionej urody sa widoczne. W moim przypadku chodziło o kształt twarzy i usta.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Dowiedziałam się o bezinwazyjnym usuwaniu blizn po młodzieńczym trądziku i z tej opcji skorzystałam. Po konsultacji i kilku zabiegach na własne oczy zobaczyłampozytywne zmianę na cerze. Z takiego wyniku jestem bardzo zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Pozbywałam się większej warstwy tłuszczowej w strategicznych miejscach, głównie na udach. Z ogólnego wyniku jestem bardzo zadowolona,a przebieg wizyty miły.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Wcześniej nie wierzyłam w medycynę estetyczną, a konkretnie mówiąc można poprawić bez chirurgii kształt ust i owal twarzy. Teraz po zabiegach zupełna metamorfoza i z efektu jestem bardzo zadowolona. Oczywiście żadnych blizn.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

postanowiłam zrobić porządek ze zbyt dużymi wałkami tłuszczu na udach i brzuszku. Metoda chirurgiczna nie wchodziła w grę, to zdecydowałam się na zabieg bez skalpela. W tym gabinecie bez problemu udało mi się tą rzecz rozwiązać.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

jeden z najlepszych gabinetów tego typu w mojej okolicy, który poza bogatym pakietem usług ma doskonałego specjalistę w dziedzinie medycyny estetycznej. W tym przypadku to gwarant profesjonalnej poprawy urody.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

W tym gabinecie miałam likwodowane blizny po dawnych sprawach dermatologicznych. Nie spodziewałam się, że aż efekty będą tak dobre, a cena przystępna. Tu pragnę jeszcze raz podziękować za wszystko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Korzystałam z mezoterapii w dwóch gabinetach w mojej miejscowosci i zdecydowanie w tym gabinecie robią to lepiej. Może to kwestia większego doświadczenia i lepszego podejścia do pacjenta. Sama nie wiem, ale i tak polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

kiedyś myślałam, że blizny po ostrym trądziku będę miała już na całe życie i tu się miło rozczarowałam, bo w tym gabinecie potrafili doprowadzić moją cerę do takiego stanu, ze jest gładka i nie widać już tych obrzydliwych dołków. Za ten estetyczny cud pragnę podziękować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Poprawiałam kształt ust bo noigdy nie byłam wcześniej zadowolona z całości, a zwłaszcza że były bardzo wąskie. Zwłaszcza dolna warga. Wizyta w pełni profesjonalna, a efekt naprawdę dobry. Warto było wydać trochę pieniędzy żeby w siebie zainwestować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

nie spodziewałam się, ze medycyna estetyczna może być az tak efektywna dzieki której mogłam poprawić urodę. Wszystkie zabiegi wykonane perfekcyjnie i to w cenach przystępnych na kieszeń przeciętnego Kowalskiego.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Byłam u rodziny w Warszawie przez jakiś czas imiałam okazję skorzystać z mezoterapii w salonie na Woli. Całkiem nie źle byo, ale jak korzystałam później z tego samego zabiegu w salonie Irena, to już było niebo i ziemia na korzyść słupskiego salonu. Lepszy profesjonalizm, przystępniejsza cena i jakość usługi.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Moim zdaniemmto bardzo dobry gabinet kosmetyczny i się zajmują również medycyną estetyczną. Zlikwidowałam u nich blizny po dawnych problemach dermatologicznych.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Robią znakomite zabiegi cofające proces starzenia i likwidujące zmarszczki, które są mało estetyczne i zawsze dodaja te kilka lat. Na chwilę obecną mam w miarę gładką cerę i o niebo lepsze samopoczucie. Wszystko się sprawdziło co do
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przez przebyte ciąże miałam deformowane proporcje ciała i w celu zlikwidowania tego defektu skorzystałam z możliwości, które daje medycyna estetyczna. Takie zabiegi miałam wykonane w tym gabinecie i były głównie na pośladki i uda. Po kilku seansach nie ma już problemu z założeniem kostiumu kąpielowego i pokazaniem się w nim na basenie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Na usługi z zakresu medycyny estetycznej nie idzie narzekać, bo robią to bardzo dobrze, a gamę usług mają dosyć szeroką. Dla mnie nie jest tylko ważna otoczka zabiegu, ale jego efekty, a tu mogę tylko pochwalić, bo są owocne i to po praktycznie pierwszym zabiegu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zgłosiłam się do tego gabinetu bo miałam problem z własnym ciałem, a konkretnie mówiąc stało się nieproporcjonalne po ciąży. Całe szczęście dla mnie znaleźli na ten problem antidotum. Dzięki zabiegowi odzyskałam właściwy kształt pośladków i innych miejsc newralgicznych. Z efektów i ceny jestem zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Zawsze wracam tam, gdzie byłam dobrze obsłużona i wiem, że wydane pieniądze nie wyrzuciłam w błoto. Tu mam robione zabiegi odmładzające i likwidację zmarszczek. W sumie z osiągniętych wyników jestem zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

U znajomych dowiedziałam się, że najlepiej w tym gabinecie robią mezoterapię i to w warunkach bardzo dobrych i nie oszukujmy się, ale też w przystępnych cenach. Nie zawiodłam się bo mezoterapia w moim przy;adku zdała egzamin, a obsługa życzliwa i profesjonalna. Polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W dzieciństwie miałam poważne problemy dermatologiczne związane z trądzikiem i ospą, które pozostawiły po sobie niechciane ślady w postaci blizn. Zdecydowałam się na profesjonalne zabiegi, które miały usunąć te blizny i zrobiłam to w salonie irena. Profesjonalnie podeszli do zadania a wynik jest bardzo pozytywny. Praktycznie nie ma śladów. Dlatego za tak dobry poziom usługi pragnę salon polecić.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zdecydowałam się na zabieg zlikwidowania zmarszczek w newralgicznych miejscach na twarzy i nie żałuję tej decyzji, bo przyniosła porządany efekt, a teraz twarz wygląda dużo młodziej. Ogólnie nie miałam obaw, że coś pójdzie nie tak, bo wszystko było wykonywane pod nadzorem dobrego specjalisty.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Profesjonalny salon kosmetyczny ze wspaniałymi zabiegami odmładzającymi. Komfortowa obsługa i świetny relax. Nie zawiodłam się , polecam:-)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W związku z urlopem spędzanym na Chorwacji zrobiłam sobie depilację ciała. Na taki zabieg zdecydowałam się w tym salonie, bo mieli atrakcyjną ofertę i dbre warunki do wykonywania tego typu zabiegów. Dobrze zrobiłam, bo depilacja wykonana prawidłowo, bez zbędnego bólu i owłosienia nie widać pomimo, że jestem brunetką.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

W celu podtrzymania postępującego się starzenia skóry stosuję różne zabiegi i kremy. Bardzo chwalę ostatni zabieg, który polegał na zniwelowaniu ilości zmarszczek na twarzy. Zwłaszcza, że był wykonany bardzo profesjonalnie i całkowicie bezbolesny. Dlatego pragnę za zabieg podziękować i pozdrawiam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

W słupsku nie ma lepszego gabinetu, gdzie wykonują zabiegi mezoterapii. Wszystko do tego typu zabiegu jest perfekcyjnie przygotowane, a sam zabieg jest bezbolesny. Co najważniejsze zabiegi przynoszą oczekiwany efekt.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałam w tym salonie wykonywany zabiegi fotoodmładzania, które z czasem przyniosły bardzo dobre wyniki dzięki czemu nie mam na twarzy zbyt wiele zmarszczek, a skóra jest dobrze napięta. Zabiegi były wykonywane profesjonalnie i oczywiście w estetycznych warunkach i nie miałam po nich żadnych podrażnień. Pozostaje mi ten zabieg polecić innym osobom dbającym o cerę.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Próbowałam wielu sposobów na zlikwidowanie boczków i na obwisającą pupę powstałych po bliźniaczej ciąży. Dopiero z pomocą przyszedł mi salon, który miał w swojej ofercie świetne zabiegi z medycyny estetycznej, z podjętych zadań oraz wyników jestem bardzo zadowolona, bo przyniosły oczekiwany skutek.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miałem problem z trądzikiem oraz z śladami po nim i postanowiłem jednak skorzystać z pomocy profesjonalistów. Była to dobra decyzja, bo zabiegi nie były bolesne, a trądzik i jego ślady bardzo szybko znikają. Z takiego postępu jestem bardzo zadowolony.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jestem osobą młodą, ale natura obdarzyła mnie nieregularnym nadmiarem owłosienia na całym ciele. Nie będę wdawała się w szczegóły o które miejsca dokładnie chodzi, ale uroku to mi raczej nie dawało i nawet w letnie dni musiałam chodzić zapięta pod szyję. Zdecydowałam się na depilację, która odbyłą się w komfortowych warunkach, a kępki owłosienia zostały zlikwidowane. Z takiego poziomu pracy i wyników jestem bardzo zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo dużo słyszałam o pozytywnych skutkach mezoterapii i w związku z tym zaczęłam poszukiwać gabinetu, gdzie takie rzeczy wykonują. Okazało się, że zajmują się tym w salonie Irena, gdzie spotkałam się z bardzo miłą obsługą. Zabieg wykonany w komfortowych warunkach i nie ma żadnej przesady w tym, co piszą o nim w gazetach i internecie. Jestem zadowolona.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Uważam, ze w sprawach pozbywania się trądziku w skuteczny sposób, to ten salon ma niesamowitą skuteczność. Wcześniej walczyłam przez kilka lat za pomocą środków chemicznych z trądzikiem i nie było dobrych wyników, a tu po kilku seansach sam problem znikł. Z jakości wykonanych zabiegów i przede wszystkim dobrej skuteczności jestem bardzo zadowolona. Nic innego nie pozostaje mi jak tylko polecić salon.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Niestety wieku się nie da oszukać a zmarszczki są widocznym objawem tego stanu. Jednak można skutecznie zahamować ten proces a nawet go zniwelować i sprawdziłam to na własnej skórze podczas zabiegów likwidujących zmarszczki. Bardzo dobrze to wykonują w komfortowych warunkach i w przystępnej cenie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Od zawsze miałem problemy z cerą i ciągle miałem jakieś wypryski i nie wielki trądzik. Nie była to żadna ozdoba i postanowiłem coś z tym zrobić. Kuzynka poleciła mi ten salon i postanowiłem skorzystać. Miałem wykonanych kilka zabiegów, które ładnie oczyściły skórę na twarzy a trądzik po jakimś czasie zniknął. Zaletą też był nie tylko efekt pozytywny, ale też miła i profesjonalna obsługa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Niedawno urodziłam dziecko i po ciąży miałam okropny problem z utratą jędrności skóry w pewnych miejscach. Już po kilku zabiegach skóra odzyskała doskonały wygląd i mogłam znowu włożyć ulubioną bieliznę.Zabiegi mają godne polecenia
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Po ciąży zmieniło mi się trochę ciało na niekorzyść zwłaszcza boczki i pupa trochę opadły i zwiotczały. Nawet mąż zaczął na to krzywo patrzeć. Dowiedziałam się, że w tym salonie zajmują się ujędrnianiem i że to się sprawdza. Poddałam się zabiegom i nie było tam żadnej ingerencji narzędzi obcych, a newralgiczne cele nabrały nowej jakości. Są pełniejsze i już tak nie zwisają. Nawet mąż zauważył zmianę na lepsze. Pozdrawiam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo długo walczyłam z trądzikiem i w miejsce starych zaleczonych pojawiały się blizny, które niestety uroku nie dodawały. Znajoma poleciła mi ten salon, gdzie zajmują się leczeniem trądziku i pozbywaniem blizn po nim i w praktyce okazało się, że świetnie się na tym znają i po zabiegach są znakomite efekty. Korzystałam z tej usługi i jestem pod wrażeniem dobrego efektu, a teram już trądzik poszedł w zapomnienie. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ostatnio poddałam się zabiegowi ujędrniania podbródka, bo nie była zadowolona z jego kształtu i zwisającego fałdku. Po kilku seansach podbródek stał się elastyczny, a pozostałości po fałdkach zniknęły. Dla takiego efektu warto się troszkę poświęcić! Samopoczucie jest o niebo lepsze!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Dużo słyszałam o fotoodmładzaniu i postanowiłam to sprawdzić na własnej skórze. Ze względu na słuszny wiek mało co by mi już zaszkodziło, to poszłam do salonu Irena. Nie wiedziałam, ze coś jeszcze mnie zdziwi, a jednak. Zabieg fotoodmładzania jak naj bardziej ciekawy, ale tak dobrego efektu to się nie spodziewałam. Myślę, że warto samemu się o tym przekonać!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo dobrze w tym salonie wykonują depilację poszczególnych części ciała jak i całego ciała pod bikini, a że chodzę na basen, to często korzystam z tego typu usługi i z poziomu wykonania jestem bardzo zadowolona. Dokładnie, bezboleśnie i tanio!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Miałam ostatnio małemu nzabiegowi, który miał spowodować zmianę objętości ust i ich konturów. Skusiłam się ze względu na to, że zabieg był bez użycia skalpela i podobnych narzędzi i nie pozostawiał żadnych śladów. Z efektów jestem bardzo zadowolona i z tego względu bardzo polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ostatnio się wzięłam ostro zasiebie i zaczęłam w tym salonie ujędrniać pewne partie ciała, które po zabiegach uzyskały dawną elastyczność i jędrność. Zabiegi są miłe, a wyniki są bardzo przyjemne dla oka. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo jestem zadowolona z wykonanej korekcji ust i to wszystko było bezbolesne i bez użycia skalpela. Wszystko było zrobione w komfortowych warunkach. Bardzo profesjonalne podejście, a koszt banalnie niski.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z korekcji ust, bo miałam trochę zniekształcone po wypadku w dzieciństwie. Zabieg był bezbolesny i co naj ważniejsze bez użycia skalpela i teraz mam świetne samopoczucie przeglądając się w lustrze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Czas nie stoi w miejscu, ale znalazłam sposób, żeby troszkę go oszukać. Korzystam z zabiegów modelujących brzuch i ujędrniających pupę i czuję się przynajmniej o 10 lat młodsza. Warto spróbować.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jak każda kobieta lubi zadbać o wygląd i dla tego często korzystam z usług tej kosmetyczki. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną obsługę, wysoki poziom zabiegów i przystępną cenę. Warto do niej zajrzeć!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Ten gabinet wie co to znaczy kosmetyka i świetnie się sprawdza w tej dziedzinie. Pani kosmetyczka ma duże doświadczenie i nie ma dla niej błahych spraw, a co najważniejsze wszystkie zabiegi, które miałam były z efektem. Bardzo polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo często korzystam z usług kosmetyczki i po każdej takiej wizycie czuję się przynajmniej 10 lat młodsza. Bardzo fajne maseczki, a sama depilacja to po prostu mistrzostwo. Wszystko oczywiście w miłej atmosferze. Bardzo polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Świetnie się czuję w tym salonie. Pani Irenka zawsze zrobi mi jakąś modną fryzurkę. Czuję się tutaj dopieszczona. Bardzo polecam;
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Swojego czasu miałam bardzo duże problemy z cerą i postanowiłam poszukać pomocy u dobrej kosmetyczki. Jej zabiegi okazały się skuteczne i teraz cerę mam gładką i świeżą. Bardzo jestem zadowolona z tych wizyt.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nastały ciepłe dni i czas już na spódniczki i bluzeczki.W związku tym zafundowałam sobie depilację i mam już komfort psychiczny.Bardzo dobry gabinet i przystępna cena.Bardzo polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobry salon z kompleksową obsługą i zabiegi są na najwyższym poziomie. I bardzo istotna jest miła atmosfera panująca w salonie.Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobra kosmetyczka! Świetne zabiegi, krótkie terminy i przystępne ceny. Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Najlepsza kosmetyczka w okolicy!Świetne zabiegi i niskie ceny to atuty tego salonu.Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bajeczny salon a zabiegi są świetne.Polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Moim zdaniem najlepszy salon jaki spotkałam w moim życiu.Bardzo miła obsługa i profesjonalizm.Gorąco polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Fryzjer potrafi dobrać fryzurę do osoby, nie proponuje niczego na siłę, specjalistka w tym co robi. Polecam jak najbardziej
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

W pełni profesjonalna obsługa, rewelacyjne doradztwo, personel przesympatyczny. Można się w salonie poczuć wyjątkowo i komfortowo. Zawsze jestem zadowolona z usług.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Salon godny polecenia korzystam od lat z całą moją rodziną usługi na 6 z plusem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam salon Irena ponieważ jest jednym z tych w których liczy sie jakość a nie ilość. Naprawdę dbają o klienta!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Po raz pierwszy w życiu wyszłam zadowolona od fryzjera.Dla Pani Ireny słowo niemożliwe nie istnieje z każdych włosów potrafi wyczarować wspaniałą fryzurę.Zawsze ma pozytywne nastawienie do klienta a przy tym profesjonalnie doradzi.Czas w salonie zawsze należy do przyjemnie spędzonych.polecam w 100%
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam ten salon! Potrafią bardzo dobrze doradzić człowiekowi
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

pan doktor bardzo profesjonalny, jestem zachwycona skutecznoscia zabiegow
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Miałam problem z nadmiernym poceniem się rąk, dzięki kilku zabiegom nadpotliwości w salonie irena mam problem z głowy. Jestem zadowolona. Polecam ten salon.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Salon fryzjersko-kosmetyczny Irena? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi