Opinie SALON MODY ATUT ŁÓDŹ ODZIEŻ DAMSKA I MĘSKA

Opinie

, 22 czerwca 2026

Polecam, jedno z niewielu już miejsc na mapie Łodzi, gdzie kupicie dobrą odzież na lata. Regularnie wracam z całą rodziną.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Jestem zachwycony jakością obsługi oraz wyrobami !!!!!!! Same dobrej jakości ubrania o dobrych składach surowcowych. Wełny, bawełny itd. Widać że są to zupełnie inne wyroby niż te spotykane w sieciówkach , a do tego obsługa jest niesamowita. Potrafią spojrzeć na człowieka i wskazać jaki rozmiar się nosi. Coś NIESAMOWITEGO !!!!!!!!!!!!!!!! Polecam z całego serca !!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jakość obsługi na ogromnym poziomie, widać że pracują tam ludzie którzy znają się na odzieży.Ogromny wybór i bardzo ładne rzeczy, a co najważniejsze tylko polscy producenci.Ja polecam z całego serca!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Bardzo serdeczne polecam wszystkim sklep. Kupuję tam od lat i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze jestem miło obsluzony a same wyroby są super jakosci. Wybór jest ogromny więc każdy znajdzie tam coś dla siebie.bardzo gorąco polecam to miejsce.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z zakupionego dzisiaj w sklepie płaszcza. Bardzo miła i pomocna obsługa, gdyby nie Pani obsługująca ciężko byloby mi odnaleźć samej to czego potrzebowałam. Ceny są bardzo przyzwoite a wyroby naprawdę godne uwagi. Na pewno w najbliższym czasie odwiedzę sklep.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam, bardzo duży wybór garniturow i koszul.Kupiłem potrzebny strój w ciągu kilku minut dzięki fachowej obsłudze. Zdecydowanie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Odzież najwyższej jakości, bardzo miła i pomocna obsługa.Ubieramy się tam z żoną od lat.Serdecznie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Serdecznie polecam, bardzo dobra i miła obsługa i duży wybór ładnej i dobrej odzieży.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Mam bardzo dobrą opinię o tym sklepie.Ubieramy się tam z mężem od lat, szczególnie w płaszcze i kurtki.Mają bardzo dobrą gatunkowo odzież w rozsądnych cenach.Zawsze miła obsługa, która doradza w doborze rozmiaru.Bardzo gorąco polecam!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Jestem bardzo zadowolony z zakupionej kurtki w sklepie.Bardzo miła, fachowa obsługa i bardzo konkurencyjne ceny na wyroby.Serdecznie polecam wszystkim
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo serdecznie polecam ten sklep.Zostałem obsłużony bardzo miło i profesjonalnie.Widać że ludzie którzy tam pracują mają ogromną wiedzę na temat doboru odzieży.Kupno garnituru wraz z koszulą zajęło mi około 15min.Pan Piotr który tam pracuje spojrzał na mnie i podał mi od razu właściwy rozmiar.TO JEST PRAWDZIWY PROFESJONALIZM !!!!!!!!!!!!POLECAM SERDECZNIE !!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Uważam sklep Atut za najlepszy sklep odzieżowy w Łodzi.Ma w swojej ofercie płaszcze Warmii w najniższej cenie w Łodzi.Oglądałam podobne płaszcze w jednym z centrów handlowych,które były 2 razy droższe !!!!!Do tego przemiła obsługa.Polecam wszystkim mają chyba największy wybór płaszczy w Łodzi.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

FATALNE DOŚWIADCZENIE ZE SKLEPEM

, opublikowano ponad 11 lata temu

Fatalne doświadczenie ze sklepem. Brak możliwości zwrotu towaru - sklep zasłania się tym, że nie jest "sieciówką". Obsługa z nalotem jeszcze komunistycznym - po przyjęciu pieniędzy podejście do osoby kupującej zmienia się dramatycznie (szczególnie pani obsługującej na ul. Milionowej!!!). NIGDY NIE ZROBIĘ JUŻ TAM ZAKUPÓW NAWET JEŚLI CENY BĘDĄ TAM KONKURENCYJNE.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz SALON MODY ATUT ŁÓDŹ ODZIEŻ DAMSKA I MĘSKA? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi