Opinie Salon Seterek Fryzjer i Hotel dla psów i kotów

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolona. O omówionej godzinie Pani odebrała psa. Nie sprawdzałam dokładnie warunków (nie jestem pracownikiem kontroli), ale z przesłanych mi zdjęć wynika, że warunki miał doskonałe. Po powrocie do domu zachowuje się normalnie, jest wesoły i czysty. Na pewno skorzystam w przyszłości.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Właścicielka to chamska kłamczucha. Miałam już oddać psa do jej pseudo hotelu, jednak ona za nic w świecie nie chciała mi pokazać gdzie będzie mieszkał mój pies, ani w jakich warunkach. Podejrzewam, że w ogóle nie ma żadnego hotelu lub zwierzęta mieszkają w jakimś chlewie . Poza tym kompletnie o nie nie dba, jak wynika z poprzednich opinii. Ludzie, nie zostawiajcie tam swoich kochanych pupili. Że też nikt jeszcze jej nie zdemaskował ! Całe szczęście, że mój piesek nie musiał tam przechodzić gehenny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Hani. Z powodu naszych ciągłych wyjazdów regularnie oddajemy Tamiego do hotelu, a do właścicielki mamy pełne zaufanie. Piesek z pobytu w hoteliku zawsze wraca zadowolony, wykąpany i w dobrym humorze. Obsługa jest na najwyższym poziomie, nawet oferują dowóz pieska do domu, a usługi są w bardzo atrakcyjnych cenach. Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami innych internautów, ponieważ znajomi psiarze, którzy także korzystają z hoteliku i salonu zawsze wypowiadają się w superlatywach o obsłudze w Salonie Seterek. Z całego serca polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Hotel porażka. Pies był tam jeden dzień- na próbę. Wrócił agresywny,przerażony,bez kontaktu- po prostu najzwyczajniej w świecie na środkach ogłupiajacych i jego stan utrzymuje się 3 dni!!! Pani Właścicielka zrobiła mu czyszczenie zębów i obcinanie pyszczka-NIKT JĄ O TO NIE PROSIŁ! Jest to pies który nienawidzi obcinania i stały od 11 lat.fryzjer ma wielkie problemy z obcieciem psa i mam wierzyć ze Pani z salonu z ul.Radzionkowskiej tak po prostu dała sobie z nim radę-kpina. Jedyne szczęście to fakt że pies przeżył ale naprawdę myślałam że nie dożyje rana po wizycie w tym chlewie. W odpowiedzi na SMS w jakim stanie jest pies mamy (bo to nie mój pies ja bym tego tak nie zostawiła gdyby o mojego chodzilo) odpowiedź która rozmiesza tłumy "Jestem zbyt profesjonalnym fryzjerem i.hodowca żeby takie aluzje wysyłać że coś psu podałam" A potem wchodzę na opinie w Internecie i wychodzi że nie jest Pani ani dobrym groomerem A opiekunem dla zwierząt tym bardziej i nie ma Pani prawa wykonywać jakiejkolwiek usługi na psach bez konsultacji z klientem. Powinna Pani zamknąć te bude i przestać się ośmieszać. Pozdrawiam tych którzy też się zawiedli i nikomu nie życzę żeby ich pupil tam trafił !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Naiwna. Dwa lata temu, w hotelu zmarła moja kochana świnka morska. Właścicielka wyjaśniła,że znalazła ją rano martwą w klatce. Miał oglądać ją weterynarz i utylizować. Uwierzyłam. Dziś wiem,że to było kłamstwo. Teraz odebrałam psa pogryzionego i na środkach uspokajających w tym samym hoteliku . Właścicielka stwierdziła,że to uczulenie i podała adres swojego weterynarza. Było to pogryzienie przez inne psy.Wiele skaleczeń ma na grzbiecie i na bokach. Pies otrzymał zastrzyk i dochodzi do siebie. Mam wielki żal do właścicielki, że po pogryzieniu nie udzieliła mu pomocy weterynaryjnej i wypierała się tego . Człowieczeństwo ludzi mierzymy poprzez ich stosunek do zwierząt.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Ze względu na nadchodzącą porę roku, która sprzyja wyjazdom, weselom itp. postanowiłem stanowczo odradzić oddawanie swoich pupili do hotelu Seterek. W ubiegłym roku wraz z rodziną wyjeżdżaliśmy na wesele, oddaliśmy naszą suczkę do tego hotelu i niestety po 2 godzinach otrzymaliśmy telefon z informacją, że suczka uciekła. Pomimo całonocnych poszukiwań do godziny 5 rano nie odnaleźliśmy jej, właściciel bardzo niemiło "współpracował", do takiego stopnia, że wyrażając mu swoją opinie na temat zaistniałej sytuacji usłyszałem "chłopcze ubierz kapcie i usiądź przed telewizorem". Po powrocie z wesela wznowiliśmy poszukiwania na terenie Tarnowskich Gór, niestety dzień później w poniedziałek suczka została odnaleziona, potrącona przez samochód i nie przeżyła tego uderzenia. Właścicielka zapewniała, że szukając psa była świadkiem tego zdarzenia, że ma zapisane numery rejestracyjne i że sprawa trafiła na policje, do dzisiaj cisza, dziwne? Właściciel nie przeprosił, powiedział, że jakbyśmy potrzebowali jakiejś pomocy to mamy dzwonić lecz po 2 godzinach chcąc zapytać o jakieś szczegóły związane ze zgłoszeniem sprawy na policję nawet nie odebrał telefonu pomimo kilku prób... W spornych sytuacjach nie odbierają "znajomych" numerów telefonu bo w sytuacji gdy zadzwoniłem z innego numeru telefonu połączenie zostało odebrane po jednym sygnale oczekiwania "pewnie nowy klient dzwoni" NIE POLECAM, NIE ODDAWAĆ SWOICH PUPILI ! Firma bardzo niestarannie, a wręcz momentami chamsko dba o swoich klientów i o ich pupili, poszukajcie lepiej czegoś innego aby nie spotkać się z tak przykrymi sytuacjami jak ja z moją rodziną !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Ten Salon na Tarnowskich Gorach ul Radzionowska 20 to okropna smierdzacej Buda ..Mialam Termin zrobiony z moja sunia lecz jak tam weszlam I zobaczylam to sie wystraszylam ....Juz przed samym wejsciem odzucil Mnie smrud kocimi sikami Jaki tam byl ..Powiedzialam swoje zdanie o tej budzie I wyszlam ...Nie Pilecam tej budy smierdzacej Dla naszych pupili....Jeszcze Raz brod smrod....
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Po opiniach widzę że właścicielka nie tylko obcinać nie potrafi ale nawet upilnować psiaka.Znajomy odradzał mi ten salon, widzę że miał rację
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Pies po pobycie w hotelu pogryziony ,na środkach uspakajających,pilna wizyta u weterynarza.Nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

witam serdecznie

, opublikowano ponad 12 lata temu

czy wie ktoś gdzie teraz obcina pieski Pani Ola lub ma telefon kontaktowy za szybką odpowiedź dziękuję
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dowiedziałem się od znajomej że Pani Ola obcina gdzieś w Lasowicach ,ale nie w salonie tylko prywatnie w domu


Uwaga

, opublikowano ponad 13 lata temu

Niestety Pani Ola , która pracowała w salonie odeszła , natomiast Pani właścicielka nie potrafi obcinać.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Witam serdecznie czy wie ktoś gdzie teraz obcina pieski Pani Ola proszę o kontakt za szybką odpowiedź dziękuję


parking

, opublikowano ponad 14 lata temu

Brak miejsca parkingowego
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

parking już powstał


Czy Znasz Salon Seterek Fryzjer i Hotel dla psów i kotów? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi