Opinie Salon z wyposażeniem łazienek Aleotti

Opinie

usługi Aleotti

, opublikowano ponad 12 lata temu

Aleotti sp zoo-profesjonalna firma, dba o klienta,wywiązuje się terminowo z zobowiązań, a nawet spełnia prosby niestandardowe. Dobrze doradza, jak jest potrzeba, p.Paweł Malarczyk pracuje nawet po godzinach.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

odradzam tą firmę!!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Witam, wszystkim odradzam korzystanie z usług tej firmy. Na baterię miałam czekać 2 dni, wszystko przeciągnęło sie do 2 tygodni po czym pojechałam aby zrezygnowac z zamówienia. Porażka, podejscie do klienta godne pozalowania. Nie wiem jak oni jeszcze funkcjonuja i ze ludzie godza sie na takie traktowanie!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Odradzam!!!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zdecydowanie odradzam korzystanie z uslug tej firmy! Termin oczekiwania na zamowiony u nich gres mial wynosic 3-4 tygodnie, minelo 6,a zamowienie wciaz nie zrealizowane i nie mozna sie doprosic o rzeczywisty termin realizacji. Fatalni pracownicy, zwalaja wine na siebie nawzajem, nie odpowiadaja na e-maile... Firma porazka.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ostatnio robiłem tam zakupy i jak czytam opinie na tej stronie to nie mogę uwierzyć że dotyczą firmy Aleotti! Dla mnie profesjonalizm na każdym kroku, począwszy od poziomu obsługi, kultury pracowników, skończywszy na terminach i dostawie. Odwiedziłem kilka warszawskich firm i wybrałem Aleotti nie ze względu na cenę ale właśnie z uwagi na powyższe rzeczy. Cenowo podobnie jak inne firmy choć trafiłem na ofertę nieco atrakcyjniejszą - wybrałem jednak tą firmę z powodu jakości obsługi. Polecam wszystkim!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Niekompletna dostawa

, opublikowano ponad 14 lata temu

Kupiłem w salonie przy Domotece na ul. Malborskiej dwie drogie kabiny przysznicowe marki SanSwiss - obie dostarczone przez sklep niekompletne, bez syfonów i pokryw. Sprzedawca usiłował wmówić, że to my przywłaszczyliśmy sobie te części, odmówił przyjęcia reklamacji i zaproponował, że sobie możemy je dokupić. Arogancja, bezczelność i brak załatwienia sprawy. NIGDY WIĘCEJ!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Spotkanie z architektem

, opublikowano ponad 15 lata temu

Również nie polecam firmy, która juz na początku dała ciała. Byliśmy umówieni z architektem w niedzielę na 17:00. Specjalnie wróciłem dużo wcześniej z całą rodziną z działki, żeby stawić się punktualnie na spotkanie. Na miejscu najpierw usłyszałem, że (..)to było w zeszłym tygodniu. Tydzień temu Pan architekt czekał na Państwa (..). Po sprawdzeniu w kalendarzu Pani wykonała telefon do architekta i powiedziała, że jest już za daleko i dziś już go nie będzie. Dalsza rozmowa nie miała sensu. ODRADZAM!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Aleotti

, opublikowano ponad 15 lata temu

Polecam, po wielu wizytach w innych miejscach z wyposażeniem trafiłem na sklep w którym ludzie tam pracujący interesują się klientem, potrafią się dopytać o wszystkie szczegóły których ja jako laik nie brałem w ogóle pod uwagę. Towar dobrany znakomicie, przyszedł przed ustalonym czasem, nawet mi go przetrzymali na magazynie przez prawie dwa tygodnie i dowieźli na miejsce. Reasumując super sklep, dobra fachowa obsługa i dobre ceny, sprawdzałem w innych sklepach. Poleciłem ich znajomym, którzy są w trakcie realizacji rozmawiałem z nimi, jak dotąd są również zadowoleni i myślę że tak zostanie. Polecam ich teraz moim rodzicom, chcą zrobić tam projekt i całą resztę, ja projekt już miałem oraz wykonawcę i to właśnie z nim była ciężka przeprawa ale dzięki Aleotti wszystko się dobrze zakończyło. Polecam !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Odradzam!

, opublikowano ponad 15 lata temu

Odradzam! 1. Dostawa - mimo zapewnień Sprzedawców, że dostawa będzie w ciągu 5 dni roboczych - czekałam ponad 2 tygodnie! W tym czasie zero informacji ze sklepu. 2. Sprzedawcy - mimo katalogów - nie potrafią skompletować elementów - a nawet jeśli to zrobią, to najprawdopodobniej źle - tak jak w moim przypadku. 3. Reklamacja - droga przez mękę. Realizowana na zasadzie - może klient zapomni - zero kontaktu ze sklepu - samemu trzeba się dowiadywać o status. U mnie trwało to około miesiąca.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

grzejnki, armatura lazienkowa

, opublikowano ponad 16 lata temu

firma nie dostracza zamowionych rzeczy na czas, niemiecki grzejnki ktory zamowilam za ponad 1800zl byl spozniony ponad 2 tygodnie. fatlni pracownicy, ktorzy nie potrfaia poradzic i traktuja klientow jak smieci, zamawialam od nich tez armature do lazienki i stelarze oraz system do wc grohe, na przycisk do wc czekalam 3 tygodni, bo nie potrafili go dostraczyc na czas. przestzregam przed ta firma.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ja jestem zadowolny z zakupów w tej firmie.Wszystko załatwione było szybko,bez zbędnego naciągania na niepotrzebne koszty,fachowo i sprawnie.Dostawa następnego dnia...Jak najbardziej polecam...


Czy Znasz Salon z wyposażeniem łazienek Aleotti? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi