Opinie Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. Z O.o.

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Końcem zeszłego roku kupiłem mieszkanie od Salwatora, doprecyzuję, że w Krakowie. Obsługa była ok, starali się, sam budynek również wporządku. Elegancki w świetnej lokalizacji. Kluczowym aspektem przemawiającym za ich wyborem były rozmowy pzeprowadzone z mieszkańcami. Miałem ten komfort, bo blok już stał i kupiłem jedno z ostatnich wolnych mieszkań. Z początku wszystko było dobrze jednak z czasem wyszło kilka drobnych wad w mieszkaniu, które tylko częściowo zostały poprawione. Polecam, ale nie jakoś hura optymistycznie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Już od bardzo dawna mieszkamy w mieszkaniu kupionym u dewelopera Salwator. Ostatnio trafiłam na komentarze na ich temat i sama postanowiłam coś napisać. Mieszkania mają bardzo dobrze wykonane i mądrze rozplanowane. Zamieszkujemy je już długo i nie natrafiliśmy na wady, ani żadne usterki. Pamiętam, że obsługa (może nie wybitnie towarzyska) bardzo kompetentna. My po latach jesteśmy zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie, Iza
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kilka miesięcy temu moi rodzice postanowili przeprowadzić się do miasta i kupili mieszkanie u Salwatora. Doradziłam im tego dewelopera, ponieważ sama kilka lat temu skorzystałam z ich usług. I wiedziałam, że można na nich polegać. Tym razem było jeszcze lepiej, firma znacznie poprawiła kontakty ze swoimi klientami - profesjonalna i indywidualna obsługa. Do tego jak zwykle fachowe przeprowadzenie całej transakcji. Rodzice uniknęli zbędnych stresów, mieszkanie takie, jakie sobie wymarzyli, a przede wszystkim takie jak miało być według umowy i planów. Gorąco polecam, ja i rodzice.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Firma bardzo profesjonalna i godna polecenia. Kupiliśmy z żoną mieszkanie już kilka miesięcy temu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa doskonała ? udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania, z niczym nie zwlekają, ani nie kręcą. Samo mieszkanie jest przestronne, a każdy detal dokładnie wykonany. Po czasie nie wyszły żadne ukryte wadu, ani usterki. Przyznam też, że nasz wybór dewelopera nie był przypadkowy. Wybraliśmy się na jeden z częściowo zamieszkałych już budynków i popytaliśmy ludzi o opinie. Prawie nikt nie mówił o żadnych awariach. Inwestycje były wykonane z należytą starannością i oddawane niemalże w terminie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Będąc właścicielką mieszkania wybudowanego, przez firmę Salwator z Krakowa, obiektywnie stwierdzam, że deweloper ten jest godny uwagi oraz polecenia. Jestem bardzo zadowolona z solidności wykonanych prac, tak budowlanych jak i wykończeniowych, niezawyżonej ceny oraz wysokich kompetencji większości pracowników firmy Salwator, którzy przez cały okres współpracy z nimi mnie otaczali. Wyrazy szacunku dla dewelopera Salwator i podziękowania, zadowolona klientka.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Spotkania w biurze w bardzo miłej atmosferze, pracownicy uprzejmi i pomocni, wygadani, ale nie nachalni. Firma nie naciska na klienta, a stara się przekonać pokazując swoje atrybuty. W najmniejszym nawet stopniu nie odbiegają od postanowień z umowy, mieszkanie zgodne z wcześniejszym opisem. Wykończenie dostatecznie poprawne, bez usterek. Opóźnienie w odbiorze bardzo niewielkie. Reasumując, Salwator to naprawdę solidny i sensowny deweloper.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Konkretny deweloper. Wszystko przedstawiają bardzo jasno, profesjonalna obsługa, niewygórowane ceny, pomocne porady. Solidne budownictwo, ładne wykończenia, mądre zagospodarowanie terenów przyległych, dobrze wykonany parking podziemny, duże balkony. No i najważniejsze, wszystko w terminie i bez niedociągnięć.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Potwierdzam, dosyć dobra firma. Wszelkie prace wykonane solidnie i starannie. Kontakt z biurem bardzo dobry. Mieszkanie ładne, lokalizacja dobra, cena również wporządku. Mieszkanie oddane z małym opóźnieniem, a tak to wszystko ok.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo porządny deweloper. Zakup mieszkania odbył się wzorowo, ani przez chwilę nie miałam obaw czy wszystko będzie w porządku. Firma doświadczona, na wysokim poziomie organizacyjnym, gwarantująca bezpieczny i spokojny zakup mieszkania. Kontakt z biurem również doskonały.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jeśli ktoś szuka zaufanego dewelopera w Krakowie to szczerze polecam firmę Salwator. Jestem obecnie na wstępnym etapie kupna mieszkania od nich i mogę od siebie powiedzieć, że obsługa oraz załatwianie wszelkich formalności jest za sprawą bardzo pomocnych pracowników naprawdę mało męcząca. Co do jakości i solidności prac czy przestrzegania terminu, to jeszcze (z racji etapu na jakim się znajduję) nie mogę się wypowiedzieć, ale dodam, że zdecydowałem się na wybór Salwatora, bo moja ciocia (notabene bardzo zamożna) kupiła już u nich nie jedno mieszkanie i pomimo tego, że jest to osoba mocno wybredna, to nie miała zastrzeżeń, a to bardzo dobrze świadczy o firmie:)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Inwestycję wykonaną przez SM Salwator na Obozowej w Krakowie uważam za bardzo udaną i nowoczesną. Widać wysoki standard wykonanych tutaj prac budowlanych. Wszystko wykończone tak jak się należy. Pracownicy w porządku, chociaż nie wychwalałbym ich pod niebiosa, tak jak się z tym spotkałem w niektórych komentarzach. Po prostu wykonują swoją pracę. Do mnie za wyborem SM Salwator przemówiło wieloletnie doświadczenie dewelopera i lokalizacja mieszkania.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Kompletnie nie rozumiem negatywnych opinii pojawiających się czasami w sieci na temat SM Salwator. Nie wiem czy to konkurencja czy faktycznie byli klienci piszą, ale odnoszę wrażenie, że piszą o innym deweloperze. W moich oczach SM Salwator to świetny deweloper, od którego zakupiłem mieszkanie, jestem bardzo zadowolony i nie mam i nie miałem do Salwatora najmniejszych zastrzeżeń. Chyba, że miałem takie szczęście, albo inni pecha? w to już nie wnikam. Wszystkie formalności na samym początku załatwione na spokojnie, w kulturalnej atmosferze, wszystko jasne i przejrzyste, pracownicy świetnie zorientowani w szczegółach inwestycji. Dalsza współpraca, mam tutaj na myśli kontakt, również bez zastrzeżeń ? nie było jakichkolwiek najmniejszych problemów. Mieszkanie wykonane solidnie i w terminie. Przy odbiorze nie było nic co budziłoby moje zastrzeżenia ani znajomego fachowca, z którym odbierałem mieszkanie. Koszt mieszkania także nie najgorszy. Stąd jak czytam część negatywnych opinii o Salwatorze, to aż nie chce mi się wierzyć, że wobec mnie byli uprzejmi, kompetentni i uczciwi, a innych potraktowali źle i oszukali, ale wiadomo, że napisać w sieci opinie każdy o każdym może? I żeby było jasne, to nie jestem rodziną czy znajomym właścicieli ani pracowników SM Salwator. Po prostu wystawiam szczerą opinię o deweloperze, z którym miałem do czynienia i którego miło wspominam. Pozdrawiam i polecam ? deweloper jak najbardziej zasługuje na zaufanie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Wszystko w mieszkaniu wykonano zgodnie z planem, bez nawet najmniejszych usterek. Cały obiekt wybudowany i wykończony bardzo starannie. Widać, że wszystkie prace przy inwestycji zostały wykonane solidnie. Deweloper w pełni uczciwy i profesjonalny. Nie ma się kompletnie do czego przyczepić. Wymarzona współpraca ? idealne mieszkanie. Polecam gorąca firmę Salwator, Dorota K.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Niebyła

, opublikowano ponad 12 lata temu

Plusy dla Salwatora za rzetelną i fachową obsługę, cenę mieszkania oraz wykonanie. Mały minus za opóźnienie w oddaniu mieszkania. Deweloper godny zaufania i polecenia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Spółka Mieszkaniowa Salwator Sp. Z O.o.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi