Opinie Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny I-KOSMETYKA
Opinie
Miło i profesjonalnie. Korzystając z okazji przesyłam pozdrowienia i ponowne podziękowanie dla Pani Igi. Oczywiście również mogę polecić
Les Ixhor Doresron , opublikowano ponad 11 lata temu
Przesyłam podziękowania i pozdrowienia za przyjazną atmosferę w trakcie zabiegów. mam nadzieję że niedługo znowu będę mogła do Państwa zawitać. Oczywiście również i ja wystawiam najwyższą notę. Maria Zawadzka
Hulo Benax Cexrah , opublikowano ponad 11 lata temu
Zasłużona pozytywna opinia o gabinecie skusiła mnie do odwiedzin i-kosmetyki. Ja równiez mogę polecić skutecznie i w pełni profesjonalnie ;)
Lonlo Soho Taxnis , opublikowano ponad 11 lata temu
Pozdrowienia Dla Pani Igi i oczywiście również moja pełna rekomendacja!
Noshox Cetax Tedlin , opublikowano ponad 11 lata temu
Bardzo miło poleca się firmę taką jak ta. przede wszystkim polecam za podejście do klienta - na poziomie z szacunkiem i w pełni profesjonalne. Zabiegi skuteczne, szczerze mówiąc nie słyszałem ażeby ktoś miał inne zdanie w tej kwestii. Przy okazji przesyłam pozdrowienia ;)
Harvin Rinos Estes , opublikowano ponad 11 lata temu
Zrobiłam w tym gabinecie makijaż permanentny ust i brwi. Jestem bardzo zadowolona. Mnie sie podoba, mężowi też :-)
Córka zaledwie 5 miesięczna została skierowana do gabinetu podologicznego przez lekarza pediatrę z na konsultację ze względu na wrastający paznokieć od stopy. Już wcześniej otrzymaliśmy od lekarza informację, że pewnie będzie trzeba usunąć go chirurgicznie. Na szczęście po konsultacji w gabinecie I-Kosmetyka okazało się, że nie ma takiej potrzeby, wystarczyły okładu i opatrunki, aby wyleczyć problem. Bardzo fachowe podejście do sprawy;) Dziękuje i polecam dalej!
przebijanie uszu
Kk2 , opublikowano ponad 12 lata temu
Przebijałam dziecku9 2 miesięcznej dziewczynce) uszy i jestem bardzo bardzo zadowolona !Inne kosmetyczki odmawiały ze dziecko jeszcze za małe a to nieprawda to najlepszy czas dla dziecka!!!Pani Iga złota kobieta POLECAM!!!!
kosmetyka
Darek 4321 , opublikowano ponad 13 lata temu
Kurzajka usunięta i problem z głowy. Gabinet godny polecenia.
Polecam. Byłem jedynie na zabiegach usuwania odcisków oraz brodawek. Wszystko ok, brak zastrzeżeń.
gabinet
kiniusia_ , opublikowano ponad 13 lata temu
wtrącę swoje trzy grosze :) moja opinia nie będzie inna od pozostałych. cieszę się, że mogę u nich leczyć stopy, widać efekty zabiegów :)
Usługi kosmetyczne
Edytka , opublikowano ponad 13 lata temu
Oni są najlepsi, zabiegi są świetne. Obsługa równiez bardzo fajna.
laserowe usuwanie włosów w Sieradzu
Pietraszewska , opublikowano ponad 13 lata temu
Jestem stałą klientką tego gabinetu. Polecam laserowe usuwanie owłosienia i zabiegi podologiczne na stopy.
Gabinety prezentują się bardzo dobrze, oferta zabiegowa interesująca.
Warto spytać personel przed zabiegiem IPL czy sprzęt do zabiegów jest systematycznie serwisowany, a zwłaszcza czy głowica IPL i E-light jest regularnie regenerowana. Zabiegi z użyciem głowic zabiegowych w nieodpowiednim stanie technicznym są nieskuteczne . Jeżeli tylko w gabinecie personel potwierdzi nam certyfikatem wykonywane regeneracje to na prawdę warto skorzystać z zabiegów.
pozytywna opinia
Frątczak , opublikowano ponad 15 lata temu
Korzystam już od dłuższego czasu z usług tego gabinetu - szczerze polecam. Profesjonalnie, czyściutko, sterylnie.
Czy Znasz Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny I-KOSMETYKA? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi