Opinie Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny I-KOSMETYKA

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Miło i profesjonalnie. Korzystając z okazji przesyłam pozdrowienia i ponowne podziękowanie dla Pani Igi. Oczywiście również mogę polecić
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Przesyłam podziękowania i pozdrowienia za przyjazną atmosferę w trakcie zabiegów. mam nadzieję że niedługo znowu będę mogła do Państwa zawitać. Oczywiście również i ja wystawiam najwyższą notę. Maria Zawadzka
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zasłużona pozytywna opinia o gabinecie skusiła mnie do odwiedzin i-kosmetyki. Ja równiez mogę polecić skutecznie i w pełni profesjonalnie ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Pozdrowienia Dla Pani Igi i oczywiście również moja pełna rekomendacja!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo miło poleca się firmę taką jak ta. przede wszystkim polecam za podejście do klienta - na poziomie z szacunkiem i w pełni profesjonalne. Zabiegi skuteczne, szczerze mówiąc nie słyszałem ażeby ktoś miał inne zdanie w tej kwestii. Przy okazji przesyłam pozdrowienia ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zrobiłam w tym gabinecie makijaż permanentny ust i brwi. Jestem bardzo zadowolona. Mnie sie podoba, mężowi też :-)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Bezboleśnie;)

, opublikowano ponad 12 lata temu

Córka zaledwie 5 miesięczna została skierowana do gabinetu podologicznego przez lekarza pediatrę z na konsultację ze względu na wrastający paznokieć od stopy. Już wcześniej otrzymaliśmy od lekarza informację, że pewnie będzie trzeba usunąć go chirurgicznie. Na szczęście po konsultacji w gabinecie I-Kosmetyka okazało się, że nie ma takiej potrzeby, wystarczyły okładu i opatrunki, aby wyleczyć problem. Bardzo fachowe podejście do sprawy;) Dziękuje i polecam dalej!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

przebijanie uszu

, opublikowano ponad 12 lata temu

Przebijałam dziecku9 2 miesięcznej dziewczynce) uszy i jestem bardzo bardzo zadowolona !Inne kosmetyczki odmawiały ze dziecko jeszcze za małe a to nieprawda to najlepszy czas dla dziecka!!!Pani Iga złota kobieta POLECAM!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

kosmetyka

, opublikowano ponad 13 lata temu

Kurzajka usunięta i problem z głowy. Gabinet godny polecenia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

usuwanie odcisków

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam. Byłem jedynie na zabiegach usuwania odcisków oraz brodawek. Wszystko ok, brak zastrzeżeń.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

gabinet

, opublikowano ponad 13 lata temu

wtrącę swoje trzy grosze :) moja opinia nie będzie inna od pozostałych. cieszę się, że mogę u nich leczyć stopy, widać efekty zabiegów :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Usługi kosmetyczne

, opublikowano ponad 13 lata temu

Oni są najlepsi, zabiegi są świetne. Obsługa równiez bardzo fajna.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

laserowe usuwanie włosów w Sieradzu

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem stałą klientką tego gabinetu. Polecam laserowe usuwanie owłosienia i zabiegi podologiczne na stopy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam gabinet

, opublikowano ponad 14 lata temu

Gabinety prezentują się bardzo dobrze, oferta zabiegowa interesująca. Warto spytać personel przed zabiegiem IPL czy sprzęt do zabiegów jest systematycznie serwisowany, a zwłaszcza czy głowica IPL i E-light jest regularnie regenerowana. Zabiegi z użyciem głowic zabiegowych w nieodpowiednim stanie technicznym są nieskuteczne . Jeżeli tylko w gabinecie personel potwierdzi nam certyfikatem wykonywane regeneracje to na prawdę warto skorzystać z zabiegów.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pozytywna opinia

, opublikowano ponad 15 lata temu

Korzystam już od dłuższego czasu z usług tego gabinetu - szczerze polecam. Profesjonalnie, czyściutko, sterylnie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Specjalistyczny Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny I-KOSMETYKA? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi