Opinie STOP INSEKTOM Dezynsekcja Dezynfekcja Deratyzacja Wymrażanie Pluskiew
Opinie
Bożena Warecka , 13 listopada 2025
Dzień dobry, pani Bożeno, dziękujemy za opinię. Bardzo nas cieszy, że jest pani tak zadowolona z naszych usług, a zwłaszcza z profesjonalnego podejścia naszego specjalisty. Miło słyszeć, że zarówno kontakt, jak i usługa wymrażania pluskiew spełniły pani oczekiwania. Państwa satysfakcja i poczucie bezpieczeństwa są dla nas najważniejsze. Serdecznie Pozdrawiam.
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Ogromnie nas cieszy, że wybrałaś nasze usługi w zakresie dezynsekcji. To satysfakcja, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i mogliśmy Ci pomóc. Jeśli w przyszłości będziesz potrzebowała ponownie naszych usług w Warszawie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Serdecznie Pozdrawiam.
Sabina , 14 września 2025
Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Ogromnie nas cieszy, że wybrałaś nasze usługi w zakresie dezynsekcji. To satysfakcja, że spełniliśmy Twoje oczekiwania i mogliśmy Ci pomóc. Jeśli w przyszłości będziesz potrzebowała ponownie naszych usług w Warszawie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Serdecznie Pozdrawiam.
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
Dzień dobry, Szanowna Pani, Serdecznie dziękujemy za przesłaną opinię, jest nam nie zwykle miło że tak bardzo Pani doceniła nasze podejście do zaistniałej sytuacji. Cieszymy się bardzo że problem u Pani został rozwiązany jednorazowym zabiegiem Dezynsekcji przy wykorzystaniu najnowszej metody Wymrażania Pluskiew Cryonite. Jeszcze raz Dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam swojego problemu z pluskwami domowymi. Życzymy Pani i Pani Rodzinie spokojnych, zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2026. W razie pytań proszę śmiało pisać lub dzwonić zawsze chętnie pomożemy. Z wyrazami Szacunku Stop Insektom