Opinie Szkoła Podstawowa Te Vizja Warszawa-Wawer

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

godna polecenia warszawska podstawówka. Pozytyw za poziom nauczania, klasy, nauczycieli, bezpieczeństwo i liczne zajęcia dodatkowe. W zasadzie od kilku lat nie było dnia, w którym załowałabym tego wyboru.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

dobra i bezpieczna szkoła - dla mnie to było najważniejsze przy wyborze podstawówki. Szkoła dużo oferuje dzieciom - nie tylko wykwalifikowanych nauczycieli, ale też różne interesujące zajęcia.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

szkoła jest bezpieczna, w dobrej okolicy i lokalizacji. Dojazd nie sprawia problemu. Szkoła jest spora, jest przestrzeń dla dzieci, klasy są duże i komfortowo wyposażone. Poziom nauczania - co nie powinno nikogo zdziwić - wysoki.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

z czystym sumieniem polecam podstawówkę te vizji :) szkoła nastawiona na dzieci, ale nie tylko w tym sensie że mają siedzieć w książkach, ale też rozwijać swoje zainteresowania i talenty :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

cieszę się, że wybrałam właśnie tę szkołę podstawową :) córka uczy się już tutaj drugi rok i wszystko idzie bardzo dobrze. Mówi że i dzieci są fajne i lub swoich nauczycieli :) w szkole są co trochę organizowane jakieś wydarzenia, które angażują dzieci w życie szkoły oraz uczą pracy w grupie. Podoba mi się to! :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

w szkole panuja bardzo dobre warunki do rozwoju dzieci. Sale są nie tylko odpowiednio wyposażone, ale szkoła ma też własne boisko i halę sportową, z których dzieci korzystają. Na plus jest także kadra nauczycielska -z odpowiednimi kwalifikacjami oraz podejściem do dzieci. Szkoła jest bezpieczna i mają wysoki poziom nauczania. Zdecydowanie polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Mój syn chodzi już do czwartej klasy w teVizji :) szkoła ma bardzo fajne podejście do dzieciaków, stawia na ich rozwój i naukę. Jest dużo ciekawych, dodatkowych zajęć gdzie można rozwijać swoje zainteresowania. Do tego nauczyciele są sympatyczni. Szkoła jest też komfortowo zlokalizowana, okolica jest bezpieczna tak jak i sama szkoła
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

dzieciaki mają dużo wycieczek oraz są zachęcane do brania czynnego udziału w życiu szkoły poprzez różne przedstawienia i akcje. Nauczyciele reprezentują wysoki poziom i potrafią przekazywać wiedzę. Poświęcają każdemu dziecku tyle czasu ile potrzeba. Podoba mi się też opcja z odrabiankami, bo dzieci nie muszą przynosić dużo nauki do domu :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

szkoła nastawiona na dzieci i ich rozwój. Poziom jest wysoki, ale nauczyciele świetnie przekazują wiedzę i dzieciaki nie mają problemu z nauką z tego co rozmawiałam z innymi rodzicami :) taka podstawówka gwarantuje solidne podstawy w dalszej nauce.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

moja córka chodzi do podstawówki w tevizji :) cieszę się że zdecydowalismy się własnie na tę szkołę. Dzieciaki od razu uczą się tam języków, a do tego szkoła zapewnia dzieciom opiekę do 18.00 co jest naprawdę wygodne w wielu sytuacjach (i to normalnie w ramach czesnego). Są też zajęcia plastyczne i muzyczne, które moje dziecko po prostu uwielbia :) POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Nie mogłam chyba wybrać lepszej szkoły dla swojego dziecka :) Kuba bardzo lubi chodzić do te vizji bo ma tam wielu przyjaciół i oprócz nauki mogą tam też rozwijać się sportowo, a mój syn uwielbia piłkę nożną :) Nauczyciele są fajni, klasy dobrze wyposażone. Generalnie jest wszystko ok :)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

jeśli ktoś szuka bezpiecznej szkoły dla swojego dziecka, z wysokim poziomem nauczania, ale jednocześnie takim ludzkim podejściem do ucznia oraz różnymi kołami naukowymi to to jest właśnie najlepszy wybór. Mój syn chodzi do tej szkoły do gimnazjum i ciszę się że zdecydowaliśmy się na Te Vizję.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Szkoła Podstawowa Te Vizja Warszawa-Wawer? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi