Opinie T i Wsz "celsjusz" Producent Termometrów Zbigniew Banach

Opinie

Rzetelność

, opublikowano ponad 13 lata temu

Gorąco polecam. Szybka i profesjonalna obsługa. Wyroby dobrej jakości.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Plus za obsługę

, opublikowano ponad 13 lata temu

Firma bardzo solidna,łatwy kontakt oraz terminowe wykonywanie zamówień.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz T i Wsz "celsjusz" Producent Termometrów Zbigniew Banach? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi