Robert Cylny , opublikowano ponad 3 lata temu
Oszuści. Omijajcie tą pseudo firmę szerokim łukiem. Zakupiłem przez allegro wyświetlacz. Po podłączeniu obraz skakał, wysłałem do wymiany. Zostałem poinformowany , że czas oczekiwania 14 dni. Więc zmuszony byłem zakupić drugi wyświetlacz w innej firmie i ten działał poprawnie. 14 dnia dowiedziałem się że wyświetlacz jest sprawny, tylko że ja mam zarejestrowany filmik jak zachowywał się ten wyświetlacz po podłączeniu. Istny cud naprawił sie w drodze powrotnej. W miedzy czasie złożyłem wniosek o zwrot towaru, to już zaczynają kombinować , że zakup zrobiony przez firmę, że sprawny, że montowany,
09.02.2023 cd. Reklamacja została dostarczona 18.01, po dwóch tygodniach 02.02 otrzymalismy odpowiedz że wyswietlacz jest sprawny. Minął tydzien od odpowiedzi nie mamy w dalszym ciągu wyswietlacza mimo że już czekamy ponad 22 dni. To jest parodia .