Opinie TELESALON

Opinie

, 02 września 2025

Rewelecyjne miejsce gdzie sprzeadają oryginalne akcesoria i części zamienne w super cenach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 08 lipca 2025

Polecam, bardzo miła obsługa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 09 czerwca 2025

Chciałem się podzielić swoim doświadczeniem. Szukałem oryginalnego etui do Samsunga Galaxy S6 i znalazłem je właśnie w tym sklepie. Byłem bardzo mile zaskoczony, bo trudno dziś dostać coś do starszych modeli, a tu mieli to, czego potrzebowałem. Lokalizacja sklepu w centrum Warszawy jest bardzo dogodna, więc zachęcam wszystkich do odwiedzenia. Dziękuję za miłą obsługę i pozdrawiam serdecznie!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, 13 maja 2025

Polecam - szybko zrealizowali moje zamówienie. Sprzedają oryginalne towary w bardzo dobrych cenach.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Oszuści. Omijajcie tą pseudo firmę szerokim łukiem. Zakupiłem przez allegro wyświetlacz. Po podłączeniu obraz skakał, wysłałem do wymiany. Zostałem poinformowany , że czas oczekiwania 14 dni. Więc zmuszony byłem zakupić drugi wyświetlacz w innej firmie i ten działał poprawnie. 14 dnia dowiedziałem się że wyświetlacz jest sprawny, tylko że ja mam zarejestrowany filmik jak zachowywał się ten wyświetlacz po podłączeniu. Istny cud naprawił sie w drodze powrotnej. W miedzy czasie złożyłem wniosek o zwrot towaru, to już zaczynają kombinować , że zakup zrobiony przez firmę, że sprawny, że montowany, 09.02.2023 cd. Reklamacja została dostarczona 18.01, po dwóch tygodniach 02.02 otrzymalismy odpowiedz że wyswietlacz jest sprawny. Minął tydzien od odpowiedzi nie mamy w dalszym ciągu wyswietlacza mimo że już czekamy ponad 22 dni. To jest parodia .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz TELESALON? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi