Opinie Tom-El Ogrzewanie Elektryczne Podłogowe i Przeciwoblodzeniowe

Opinie

ogrzewanie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Może nie było dużej zimy do tej pory w tym roku ale był czas że ogrzewanie przeciwoblodzeniowe się przydało, poza tym to jest inwestycja w przyszłość więc na pewno jeszcze nie raz się przyda. W końcu żyjemy w bardzo zmiennym klimacie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

system ogrzewania przeciwoblodzeniowego

, opublikowano ponad 12 lata temu

Zamontowanie ogrzewania stopni było bardzo dobrym pomysłem, teraz nie ma żadnych oblodzeń na stopniach i nie trzeba ich cały czas posypywać. Dobre rozwiązanie. Lód szybko puszcza i nie ma po nim śladu. Cała instalacja była łatwa w montażu. Super.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam!!!!!!!!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam. Udzielono mi cennego doradztwa telefonicznego, jeśli chodzi o ogrzewanie podłogowe. Produkty zgodne z opisem, oby miały moc!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Sklep OK

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zamawiałem kilka akcesoriów, a także maty grzejne, aby zamontować na działce. Przesyłka po 2 dniach, bardzo dobra jakość wykonania. Zobaczymy jak efekty stosowania.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ogrzewanie elektryczne podłogowe

, opublikowano ponad 12 lata temu

Generalny remont mieszkania był świetną okazją do zainstalowania elektrycznego ogrzewania podłogowego. TOM-EL polecił mi kumpel. Nie zawiodłem się. Mają dobre ceny. Wszelkich porad i konsultacji udzielono mi za darmo. Wszystko poszło sprawnie. Rzetelna firma. A polecony montażysta znał się na swoim fachu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ogrzewanie podłogowe

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bylem sceptycznie nastawiony do sklepów internetowych, jednak ten mnie mile zaskoczył. Przed zakupem udzielono mi fachowej konsultacji. Ceny dobre, szybka rzetelna obsługa no i od ręki zamówiłem montaż.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Godni polecenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Krótko i rzeczowo - polecam. Oferują bardzo wysoką jakość. Brak uwag.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ogrzewanie przeciwoblodzeniowe

, opublikowano ponad 13 lata temu

Tej zimy mogłem wypróbować system ogrzewania przeciwoblodzeniowego, które założyłem w zeszłym roku. Instalację dostałem w tym sklepie. Nie wyszło drogo a całą zimę miałem spokój z schodami do domu. Nie musiałem się męczyć z ciągłym posypywaniem no i schody się tak bardzo nie niszczą. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM

, opublikowano ponad 13 lata temu

Cenię sobie współpracę z tym sklepem. Muszę przyznać, że oferują bardzo dobrą jakość produktów w przystępnej cenie. Dlaczego zamawiam w sieci? Niestety mieszkając w Suwałkach nie widziałem korzystnych ofert, a do Gdańska bądź Białegostoku jeździć nie będę, tylko po to aby zakupić dobrą jakość. Dobrze, że znalazłem ten sklep.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

sklep

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo fajny sklep, jestem zadowolony ze ich znalazłem w odpowiednim czasie, wszystko poszło według mojej myśli wiec fajnie. Skonsultowałem się z nimi przed zakupem tych elementów i to mi dało pewność. Super.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Ogrzewanie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Zdązyłem ich poznać i jestem zadowolony bo sprawdzaja sie na prawde rewelacyjnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Tom-El Ogrzewanie Elektryczne Podłogowe i Przeciwoblodzeniowe? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi