Opinie TOP GUN Rusznikarnia i Sklep z Bronią

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

👌Mistrzowskie malowanie karabinka Nordic Components, bardzo staranne malowanie cerakote wzroru Tiger Stripe, skrócenie lufy do 10,5 cala oraz nagwintowanie lufy i zlicowanie jej do urządzenia wylotowego. Polecam wszystkim najlepsza rusznikarnia w Warszawie!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Mega miejsce. Fajna obsługa, ale co najważniejsze super solidna robota i to w przystępnej cenie. Zamek mojego Glocka to teraz dzieło sztuki :) a serwis drugiego pistoletu wykonany super dokładnie. POLECAM!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Przerobki i malowanie cerakote bardzo zadowalajace. Polecać
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam ustawienie broni i optyki na 6+, także robiliśmy tam przeróbki i naprawy. Najlepsi w Warszawie!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Nie polecam. Brak kontaktu (mimo wielokrotnych m monitów) Brak sprecyzowania terminów Niepoważni.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Totalne olewanie klienta i odsuwanie terminów - nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

TRAGEDIA! Oddałem karabinek w którym miałem do nastawienia lunetę. Luneta "nastawiona" na miejscu w 10 min, zapłaciłem 100 zł. Jak wróciłem z tym do domu i oddałem kilka strzałów z ok 30m to myślałem, że mnie szlak trafi... Nawet nie mogłem trafić w tarczę. Jeszcze tego samego dnia przyjechał do mnie kolega, który jeździ na zawody strzeleckie i aż się popłakał ze śmiechu jak zobaczył tak "wspaniale" ustawioną lunetę przez profesjonalnego rusznikarza. Natomiast mi do śmiechu nie było :/. Na szczęści kolega nastawił lunetę w ok 25 min strzelając po kilka razy z różnych odległości i to za darmo. Teraz jest idealnie. Odradzam więc wszystkim firmę TOP GUN w Warszawie, bo to totalni partacze!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Rusznikarnia

, opublikowano ponad 14 lata temu

Drodzy koledzy myśliwi! Zupełnie przypadkiem dostałem namiar na nowo otwartą rusznikarnie. Wiecie jak to jest ,bez przekonania zajżałem. Jakież było moje zdumienie wielkie bo tak ładnie to sklepy wyglądaja a to warsztat przecież. Ale co najważniejsze w nowo otwartej rusznikarni dobrze mi znany z innego zakładu stary fachowiec rusznikarz. Co było do zrobienia przy broni szybko i sprawnie naprawił. Więc nowe miejsce ale stary fachura.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nie wiem jak im idzie z naprawianiem broni, ale z ustawieniami broni i optyki (czyli rzeczy podstawowych) to jest jakieś totalne nie porozumienie.


Czy Znasz TOP GUN Rusznikarnia i Sklep z Bronią? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi