Opinie Trea - Centrum Medycyny Naturalnej i Odnowy Biologicznej

Opinie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Pani dietetyk przyjęła mnie z uśmiechem na ustach i doradziła jak mam się odżywiać i uzupełniać dietę suplementami. Mam ułożoną dietę specjalnie dla mnie. Dziękuję i polecam wszystkim którzy chcą zmienić swój styl życia.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Świetni specjaliści znający się na leczeniu w jednym miejscu, zdecydowanie polecam. Niedrogo, skutecznie, lekarze mają czas dla pacjenta, nie zbywają
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Profesjonaliści, wręcz pasjonaci leczenia naturalnego i niekonwencjonalnego. W Trea wiedzą co robią, skutecznie pomagają i radzą sobie z chorobami na które nie ma konwencjonalnych leków. Gorąco polecam!
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam centrum Trea.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Zdecydowanie polecam! Ludzie, którzy pracują w Trea, to uczciwe, wiarygodne i oddane pracy osoby.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Jeżeli szukacie miejsca, w którym wykonują vega-testy to tylko i wyłącznie centrum Trea. Fachowo i profesjonalnie.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Cięzko znaleźć tylu wybitnych specjalistów w jednym miejscu, a w Trea tak właśnie jest. Leczę się tam z powodzeniem od wielu lat.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miejsce niedrogie i z pewnością warte polecenia ze względu na profesjonalistów, którzy tam pracują i posiadają ogromną wiedzę z zakresu medycyny naturalnej, niekonwencjonalnej, wschodniej. Mnie w Trea pomogli. Ceny wizyt i zabiegów niskie.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Miejsce, w którym przyjmuje wielu specjalistów zajmujących się medycyną naturalną i niekonwencjonalną. Jestem zadowolona zarówno z efektów leczenia jak również dostępności lekarzy i kapitalnego podejścia do pacjentów.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zdrowe podejście do pacjenta i zdrowe ceny.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Świat naturoterapii jest olbrzymi. Medycyna naturalna oferuje nam wielokierunkowe leczenie różnych typów schorzeń. Wszystko to znajdziemy w warszawskim Trea, miejscu, w którym pomoc swą oferuję wielu specjalistów.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Zwolenników naturalnych metod leczenia, w tym homeopatii polecam Trea. Fantastyczni lekarze, miła atmosfera, niskie ceny.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Od dawna miałam problem ze stawami. Raczej unikam medycyny akademickiej - wolę naturalne terapie. Postawiłam więc na akupresurę i poszłam szukać pomocy w centrum Trea. Regularne zabiegi akupresury bardzo mi pomagają: kolana mniej bolą i już nie budzę się w nocy z bólem. Na szczęście w Trea nie jest drogo toteż stać mnie na regularne wizyty.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam Centrum TREA, jako miejsce do wykonywania testów na nietolerancję pokarmową. Wykonywałem testy dwukrotnie i wiem już co jest przyczyną częstych migren. To miejsce jest naprawdę godne polecenia.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jest wiele osób, które nie wierzą w skuteczność medycyny naturalnej i alternatywnej i nawet na zatkany nos internista wypisuje antybiotyk, który jest ochoczo przyjmowany :/ Ja swego czasu miałam nawracające zapalenia gardła, krtani, zatok. Ogólnie czułam się cały czas źle, a internista nie umiał mi pomóc. Zaczęłam leczyć się metodami naturalnymi w Trea centrum i w końcu jestem zdrowa. Od tego czasu uwierzyłam w moc natury, a antybiotyków unikam jak ognia - przyjmuje wtedy, kiedy są bezwzględnie wskazane i potrzebne.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Jeżeli podejrzewacie u swoich dzieciaków robaki, owsiki, lamblie i inne świństwa, to warto przeprowadzić vega test, który oferuje właśnie m.in. centrum medycyny naturalnej Trea. Test wykrył u syna owsiki, a tradycyjne badanie kału ich nie wykazało :/ Po leczeniu syn znowu ma apetyt, jest grzeczny, spokojniejszy i bardziej opanowany.
Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

W Trea przyjmują najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Z zabiegów korzysta cała moja rodzina: od seniora do juniora i każdy jest zadowolony. Z czystym sumieniem polecam refleksologię stóp - po zabiegach zniknęły bóle głowy i przewlekłe zmęczenie. To jest trudne do uwierzenia, ale poprawa samopoczucia jest kolosalna. Dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś nadużycie