chciałabym się z wami podzielić faktem, że jestem zadowolona z tego, iż miałam możliwość skorzysta akurat z ich oferty i to całkiem spontanicznie. 25-lecie mojego małżeństwa było bardzo udane, a wystrój sali spełnił nasze oczekiwania. goście byli mile zaskoczeni tym wszystkim.
Witam,
Miałam ostatnio wesele . Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy o wyborze właśnie tej firmy . Firma doradziła Nam rodzaj dekoracji lecz w większości rezultat dopiero zobaczyliśmy na miejscu . Efekt końcowy był REWELACYJNY !!! Firma sprawdziła się bardzo dobrze , wszystkim gościom podobała się zarówno dekoracja kościoła jak i sali weselnej . Polecamy gorąco !!!
Miałam ostatnio 18 urodziny córki , skorzystaliśmy z usług tej firmy . Zajęła się Ona dekoracją sali . Jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ zależało Nam na ładnym wystroju w dobrej cenie . Polecam