Opinie Trendis Firma Handlowo-Usługowa Sabina Miazga

Opinie

organizacja

, opublikowano ponad 13 lata temu

chciałabym się z wami podzielić faktem, że jestem zadowolona z tego, iż miałam możliwość skorzysta akurat z ich oferty i to całkiem spontanicznie. 25-lecie mojego małżeństwa było bardzo udane, a wystrój sali spełnił nasze oczekiwania. goście byli mile zaskoczeni tym wszystkim.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

TRENDIS

, opublikowano ponad 14 lata temu

Wszystko perfekcyjnie wykonane aby nasz jubileusz był niezapomniany. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Bardzo fajna firma

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ciężko jest mi się w tym momencie wypowiedzieć ! skorzystałam z tej usług podczas mojego wesela !!! FIRMA JEST CUDOWNA !!! DZIĘKUJĘ !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

TRENDIS FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SABINA MIAZGA

, opublikowano ponad 14 lata temu

Witam, Miałam ostatnio wesele . Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy o wyborze właśnie tej firmy . Firma doradziła Nam rodzaj dekoracji lecz w większości rezultat dopiero zobaczyliśmy na miejscu . Efekt końcowy był REWELACYJNY !!! Firma sprawdziła się bardzo dobrze , wszystkim gościom podobała się zarówno dekoracja kościoła jak i sali weselnej . Polecamy gorąco !!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

dekoracje sali

, opublikowano ponad 14 lata temu

Miałam ostatnio 18 urodziny córki , skorzystaliśmy z usług tej firmy . Zajęła się Ona dekoracją sali . Jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ zależało Nam na ładnym wystroju w dobrej cenie . Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Super firma

, opublikowano ponad 14 lata temu

Mieliśmy nie dawno wesele i skorzystaliśmy z usług tej firmy. Wszystko było cudowne. Wystrój pierwsza klasa.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Trendis Firma Handlowo-Usługowa Sabina Miazga? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi