Opinie Turbo. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Rutecki J., Inż.

Opinie

, 07 kwietnia 2026

Profesjonalna szkoła jazdy. Szeroki zakres kursów w ofercie. Mają dobrych instruktorów. Kat B i A zrobiona bez problemu. Egzaminy zdane za pierwszym razem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 02 lutego 2026

Profesjonalna szkołą jazdy. Kursy prowadzone przystępnie i bezstresowo. Jazdy z instruktorem który zna sie na swojej pracy. Kurs przebiegał bezproblemowo, egzamin zdany za pierwszym razem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 02 grudnia 2025

Polecam ten ośrodek. Prawo jazdy zrobione bez problemu (kat B i C) Zrobiłem tez u nich kurs ADR. Profesjonalnie sprawnie i skutecznie szkolą.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 05 listopada 2025

Super szkoła. Prawo jazdy na kat C i Kw zrobione bez problemów. Polecam instruktora Marcina. Świetnie uczy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 04 sierpnia 2025

Dobra szkoła z szeroką gamą kursów. Kurs na prawo jazdy zrobiony sprawnie i bez problemu podobnie kurs ADR. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 07 maja 2025

Profesjonalny ośrodek z szeroką gamą kursów w ofercie. Prawo jazdy zrobione bez najmniejszego problemu. Instruktor pan Tomek spokojnie i z zaangażowaniem uczy jeździć. Przystępnie objaśnia zasady prowadzenia samochodu czy to na placu czy też po mieście. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, 15 marca 2025

Polecam. Prawo jazdy zrobione bez problemu podobnie jak kurs na kwalifikację wstępną. Instruktorzy z poobiednim podejściem do kursantów. Profesjonalna i miłą obsługa w biurze. Solidnie uczą i skutecznie przygotowują do egzaminu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Kurs ADR na wysokim poziomie. Dobrze zorganizowane szkolenie. Instruktor znający się na swojej pracy. Dogodne terminy zajęć. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Robiłem w tym ośrodku prawo jazdy jakiś czas temu a ostatnio kurs stawiania rusztowań. Solidnie szkolą. Mają dobrą kadrę instruktorów. Spokojnie polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam. Dobra szkołą i dobrzy instruktorzy. Polecam jazdy z panem Tomkiem. Nauczył mnie judzić od podstaw. Rzetelne przygotował mnie do egzaminu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Profesjonalnie przeprowadzony kurs na kat C. Instruktor pan Waldek spokojnie i cierpliwie wszystko objaśnia. Potrafi dobrze i bezstresowo uczyć. I co jest najważniejsze skutecznie przygotowuje do egzaminu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Kurs na wózki sprawnie zrobiony. Uprawnienia w kieszeni. Polecam Dobry i profesjonalny ośrodek
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Polecam. Robiłem w tej szkole kat C i ADR. Miła obsługa, elastyczne godziny zajęć i solidni instruktorzy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Ośrodek gdzie jest szeroką gama kursów w ofercie. Można zrobić prawko, i inne kursy. Są elastyczni jeżeli chodzi o terminu zajęć. Instruktorzy na poziomie, dobrze i skutecznie szkolą
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam. Świetnie szkolą. Instruktorzy na poziomie z odpowiednim podejściem do kursanta. Polecam pana Rysia. Dobrze szkoli ma mega cierpliwość.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam. Nauczyłam się u nich jeździć od podstaw. Instruktor spokojnie i cierpliwie uczył mnie jeździć na placu i po mieście. Przystępnie wyjaśniał zasady i udzielał cennych rad jak wykonać manewr czy tez jak poruszać się po skrzyżowaniach. W rezultacie opanowałam jazdę samochodem i egzamin zdałam bez problemu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Turbo. Ośrodek Szkolenia Kierowców. Rutecki J., Inż.? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi