Opinie Twój Dom. Docieplenia, Ocieplenia, Elewacje

Opinie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Zamówiłem tynk silikonowy w kolorze wg palety kolorów w ilości 5 wiader pan wystawił fakturę zapłaciłem poszedłem na magazyn w następnym dniu odebrałem tylko 4 wiadra pan się pomylił i źle zrozumiał przy zamówieniu ok zdarza się najlepszym więc kilka dniu później zamówiłem brakującą ilość wg nr. koloru z opakowania ku mojemu zdziwieniu po otwarciu wiadra kolor był zupełnie inny więc telefon do sklepu a tam , to wszystko wina klienta przecież nie przyniósł prubki a nr z wzornika to tylko sugestia po czym sprzedawca stwierdził że spróbują przebarwić a ja zostałem z ekipą którą trzeba zapłacić z wynajętym rusztowaniem i kosztami transportu pozdrawiam firmę twój dom niestety teraz jestem zmuszony dokończyć inwestycje z ich tynku aż strach pomyśleć co będzie przy następnym zamówieniu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Kupowaliśmy całe docieplenie styropian grafit tynki silikonowe doradzono nam deskę elewacyjną i efekt jest niesamowity. Tynk i deska wyglądają pięknie aż sam sobie zazdroszczę takiej elewacji. Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Deska elewacyjna imitacja

, opublikowano ponad 7 lata temu

Też zakupiliśmy imitację deski elewacyjnej i powiem szczerze zamawialiśmy próbki z internetu była takie sobie ale zdecydowaliśmy się i jak przyszły to były to cieniutkie listki a same słoje jak w wykładzinie więc je oddałem. Na szczęście zapytałem przy odbiorze tynku czy mają deskę i mieli i to na stanie każdy kolor już gotowy wzór rewelacyjny. Polecam zdecydowanie materiały do dociepleń najwyższej jakości, a ceny jak za tą jakość to naprawdę najniższe. Mały minus za czas dostawy miała być na następny dzień a była po 2 dniach ale rozumiem sezon i mnóstwo zamówień.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Deska Elewacyjna jak prawdziwe drzewo nie wygląda jak panel po prostu coś pięknego każdy nas pyta jak to zrobiliśmy. Ceny naprawdę rewelacja a doradztwo to chyba największy ich atut.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Wszystko ok, deska elewacyjna rewelacja
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Super obsługa, potrafią dobrze doradzić.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Super obsługa i najwyższe rabaty

, opublikowano ponad 12 lata temu

Ja tam nie narzekam zamówiłem rabat dostałem przywieźli a zwrot nawet sami odebrali przy okazji gdy byli gdzieś blisko z towarem, pewnie zależy co sie zamawia pewne rzeczy wiadomo że nie podlegają do zwrotu, ceny na pewno najniższe i jakoś po prostu super. z czystym sumieniem polecam tą hurtownie do dociepleń
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

UWAGA NA TEN MARKET BUDOWLANY

, opublikowano ponad 13 lata temu

Niestety miałem bardzo złe doświadczenie z handlowcem, który w beszczelny sposób odrzucił moją propozycję zwrotu towaru.Materiał zakupiłem i ponieważ popełniłem błąd, nie kupiłem tego czego mi faktycznie trzeba było po 1 dniu nie mogłem towaru zwrócić!!!!! UWAŻAJCIE NA TEN MARKET BUDOWLANY, wszystko jest pięknie, ale jak chcesz coś załatwić nie NA ICH KORZYŚĆ TO TRAKTUJĄ CIĘ JAK OSTATNIEGO WROGA!!!! PAN HANDLOWIEC ZNISZCZYŁ MOJĄ DOBRĄ OPINIE O TYM SKLEPIE, TRAKTUJĄC MNIE JAK ZŁODZIEJA - BESZCZELNOŚĆ
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Twój Dom. Docieplenia, Ocieplenia, Elewacje? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi