Opinie Urban Stanisław. Elektromechanika Pojazdowa

Opinie

Nie Polecam!

, opublikowano ponad 10 lata temu

NIE POLECAM !!!! Nawet akumulatora nie potrafi wyciągnąć z auta,,,klient musiał zrobić to sam!!!Podłączenie komputera 100zł...diagnoza ...chyba? nie wiem? moze? itp....Totalna PORAŻKA!!!!To jest pseudo elektromechanik !!!rozebrał części wziął się za robotę......dzwoni.... nie potrafił odkręcić czujnika .....nie miał klucza!!!!21wiek a on nie ma klucza....najlepiej to jakby każdy klient przyjechał i miał swoje klucze....itp...STANOWCZO nie POLECAM tego TYPA mechanika!!! RZEŹNICZA 4A NIEE NIE NIE!!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

elektryk rzeznicza 4a

, opublikowano ponad 13 lata temu

Przyjechalem na diagnoze usterki czujnikow parkowania. Zostawilem auto na dwie godziny. Diagnoza - komputer nie pokazuje bledow, wszystkie czujki sa sprawne, centralka do wymiany. Skasowal 100zl. Na drugi dzien pojechalem do elektryka do Osieka - szybka diagnoza - czujnik nr 4 do wymiany, centralka sprawna. Kupiony na allegro i wymieniony - wszystko dziala. ELEKRYK SAMOCHODOWY RZEZNICZA 4A - SZCZERZE NIE POLECAM!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

tragedia

, opublikowano ponad 16 lata temu

po pierwsze pracujacy tam mechanik to kompletne dno i zero pojęcia o tej pracy. po drugie szef jeszcze glupszy ze go trzyma . nie polecam tego zakladu nie ma tam uprzejmosci dla klienta a ceny bardzo duze.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

DEBIL

, opublikowano ponad 16 lata temu

Jego mechanik taki gruby kompletny gej. Zero mózgu dużo tłuszczu. Szef zakładu śmiem stwierdzić psychiatrycznego jest bardzo nieutalentowany psychicznie że go trzyma gościu ma zero pojęcia o czym kolwiek jest niby mechanikiem ale dla wózków inwalidzkich. A nie samochodów. NIE POLECAM ZAKŁADU !
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

bledy

, opublikowano ponad 16 lata temu

To ze go oszlifowal to dobrze zrobil... zakladal inna obudowe... nie zniszczyl... naprawil... co do ceny to sie zgadza... i nie dawac kluczykow ani dokumentow, niech wypisze kwit umowe i cene za ile zrobi... i dopiero naprawia...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Naprawa ?

, opublikowano ponad 16 lata temu

Naciągacz finansowy-nie podaje ceny przed naprawą a potem wystawia ceny z KOSMOSU. Zabiera kluczyki od samochodu i oddaje dopiero po interwencji policjantów myśli że jest najlepszy a po naprawie alternatora jak nie mógł go wstawić na swoje miejsce to jego pracownik zabrał go do warsztatu i co z nim zrobił? że go wstawił od razu? oszlifował ?NIGDY więcej do Tego warsztaciku.Dno!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Przyjechalem na diagnostyke usterki czujnikow parkowania. Pan elektryk- po zostawieniu auta na dwie godziny dal diagnoze, ze komputer nie wykazuje zadnych bledow, wszystkie czujniki sa sprawne i centralka do wymiany - kupic uzywana i podmienic. Skasowal 100zl za usluge. Zastanowilo mnie jak mogl stwierdzic, ze czujki sa sprawne, skoro uklad nie dziala. Udalem sie do innego elektryka - szybka diagnoza - czujnik nr 4 do wymiany, centralka dziala. Naprawione w ciagu dwoch dni. ELEKTRYK SAMOCHODOWY RZEZNICZA 4A - SZCZERZE NIE POLECAM - 100zl zupelnie wyrzucone w bloto, a jakbym go posluchal to jeszcze niepotrzebnego zakupu centralki.


Czy Znasz Urban Stanisław. Elektromechanika Pojazdowa? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi