Opinie Urząd Pocztowy Zabrze 7 (Mikulczyce)

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Dzień dobry, piszę do Państwa ze skargą na listonosza, który obsługuje rejon w Zabrzu-Helenka, ul. Niepokólczyckiego 58. Otóż z mojej skrzynki pocztowej na klatce schodowej pobrałam w dniu 01.10.br. pomięte awizo na przesyłkę poleconą z dnia 05.07.2024 o nr 00459007730461762184. Poszłam po odbiór do Fillii Poczty Polskiej Zabrze 8, ul. Jordana 54. Nie dość, że stałam w bardzo długiej kolejce bo tylko jedna pani obsługiwała, to jeszcze dowiedziałam się, że to jest bardzo stare awizo i pismo urzędowe z Tauronu!! zostało dawno odesłane do nadawcy. Nadmieniam, że opróżniałam skrzynkę pocztową przed wyjazdem na urlop w dniu 19.09.br. Skrzynka była więc pusta. Po powrocie z urlopu znalazłam to awizo. Pani w okienku powiedziała, że skargę mam zgłosić do urzędu w Mikulczycach, więc to robię. Jedną skargę na listonosza składałam już wiosną, ustnie na Zabrze 8, bo listonosz notorycznie nie doręczał mi poleconych mimo, że byłam w domu, tylko zostawiał awiza. A teraz w mojej skrzynce ląduje stare awizo sprzed prawie 3 m-cy. Uwaga! to było pismo urzędowe!!To skandal taka obsługa. proszę o pisemną odpowiedź na moją skargę. Beata Moździerz Zabrze 13, ul. Niepokólczyckiego 58/9
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Beznadziejne kierownictwo!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

ZENADA NIKT NIE ODBIERA TELEFONOW !! DZWONIE 2 DNI I NIC
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Bylam w domu a listonosz zostawił awizo w skrzynce żenada poprostu tylko chodza jak przesyłki pieniężne bo maja korzyści a dwa. To nawet na poczcie nie mają monitoringu bo doszlo do usiłowania kradzieży. I policja chciała monitoring a tu nie ma
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Listonosze

, opublikowano ponad 12 lata temu

na tej poczcie powinni listonoszy zmienic mimi skargi dalej pracuja..... wiecznie AVIZO ZOSTAWIAJA ze niby nie miesci sie w skrzynce ale zeby sprawdzic czy ktos w domu jest to juz ciezko.....Żenada!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

bez sensu

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wsztstko fajnie tylko szkoda że na stronie internetowej są podane złe godziny pracy tej super poczty. Nie ma to jak jechać ponad 6o km po to by pocałować klamkę !!! Może jak jest tam ktoś inteligentny ( w co można wątpić ) Niech ogarnie tą strone i zmieni godziny !!!! Do tego miło było zostać poinformowanym dzwoniąc dzień wcześniej o tym że w sobote tam nikt nie pracuje !!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Urząd Pocztowy Zabrze 7 (Mikulczyce)? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi