Opinie Usługi Kamieniarskie Głaz- Marek Łapiński

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Nie polecam tej firmy gościu schrzanił napis u mojego taty na nagrobku ciężko było się doprosić żeby to poprawił u dziadka znowu płytę źle położyć już rok czasu nie mogę się doprosić żeby to poprawił oszust i tyle nie polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Mam bardzo negatywną opinię o tym wykonawcy. Po pół roku grobowiec zaczął się rozklejać. Zgłosiłem reklamację, brak reakcji. Ostrzegam przed tym wykonawcą.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Nie polecam najgorszy kamieniarz jaki tylko może być!!! Odradzam każdemu!!! Praca wykonana nie chlujnie!! Jedna wielka porażka
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Prawda mojemu dziadkowi zrobił pomnik taki poskejany z resztek płyt . OSZUST OSZUKUJE I NACIĄGA LUDZI UWAŻAJCIE WSZYSCY.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Dziękuję za komentarze.... Marek Ł. Jak coś to zapraszał, proszę o odwagę...
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Firma ta jest nierzetelna i niesłowna. Pan Marek Ł. nie tylko źle wykonał usługę, ale od kilku już miesięcy nie mogę doprosić się żeby poprawił to co schrzanił.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Nie korzystajcie z usług tej firmy!!! To rzeczywiście jest oszust. Pan Marek Ł.nie zna zasad polskiej pisowni, napisy na nagrobkach wykonuje z błędami!!!.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Uwazajcie to jest oszust!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Spóźnienia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo nie słowny.Robi jak sam chce pomimo zapewnień że będzie tak jak chce klient.Czyli usługa odbiega od uzgodnień.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Usługi Kamieniarskie Głaz- Marek Łapiński? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi