Opinie Vacu Salon Tropik-Grzegorz Rudziński

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Polecam ! Jest to klimatyczny salon w którym można zgubić zbędne kilogramy, wymodelować sylwetkę oraz umówić się na zajęcia ze świetnym trenerem personalnym, który ustali wam plan treningowy, dietę itp. Reasumując daję pięć gwiazdek!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Bardzo fajne miejsce. Nowoczesne urządzenia treningowe. Miła obsługa. A przede wszystkim te treningi dają wspaniałe rezultaty. Nie martwię się już o figurę, ponieważ jest FIT.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Polecam serdecznie. Urządzenia pierwsza klasa !Straciłam w krótkim czasie (około miesiąca) cały zalegający tłuszczyk, cellulit zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Też polecam ten salon, miła obsługa, profesjonalne urządzenia i korzystne rabaty. Myślę że już za kilka tygodni będę miała figurę Cindy Crawford.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Salon Tropik to miejsce gdzie w naprawdę przemiłej atmosferze można dojść do wspaniałych rezultatów. Maszyny są nowoczesne, programy treningowe tak skonstruowane, że nie męcząc się wiele - dochodzi się do rezultatów, o których można pomarzyć ćwicząc na siłowni, czy różnego rodzaju aerobikach i to w o wiele krótszym czasie ). Polecam, choć niepotrzebnie, ponieważ każdy kto się trochę zna wie co to są maszyny Vacu i jakie ekstra efekty dają.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam Salon Tropik, ćwiczę tam od dawna wraz z rzeszą koleżanek i nie wyobrażam sobie innego miejsca gdzie moja sylwetka stanie się tak atrakcyjna, żadne godziny na siłowniach, tylko te specjalne maszyny, które czynią cuda, dosłownie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Cud, miód, malina

, opublikowano ponad 12 lata temu

Po kilku wizytach nie wierzyłam własnym oczom. Figura w całości ulega zmniejszeniu, centymetr i lustro nie kłamie. Trzeba tylko stosować się do wskazówek, pierwszy tydzień 4 treningi na Vacu, drugi i trzeci trzy, a potem wizyty jednorazowe dla utrzymania formy. Można, a nawet powinno się urozmaicić trening różnymi innymi programami, które są dostępne w ich Vacu. Polecam też Vibrę, że o Rollach nie wspomnę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jak weszłam na Vacu pierwszy raz byłam sceptycznie nastawiona, ale teraz jak widzęm powrót do figury z przed kilku lat już wiem, że podciśnienie i podczerwień w konfiguracji z bieżnią dają dużo lepsze rezultaty niż sam bieg lub inne aerobiki.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Magdalena

, opublikowano ponad 12 lata temu

Dałam pięć gwiazdek, najwięcej z możliwych - więc niech to posłuży za opinie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Atrakcyjne ceny

, opublikowano ponad 13 lata temu

Jestem mile zaskoczona.Na urządzenie Vacu i inne mają karnety z 20% zniżką, a teraz wprowadzili oprócz tego kupony rabatowe na wszystkie u nich dostępne maszyny i jest jeszcze atrakcyjniej. O samym Salonie nie wspominam, bo po co-po prostu Cudo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Nowoczesny sprzęt, naprawdę warto.Świetne VACU i cała reszta też.Polecam - MANA.

Świetny salon, nowoczesne urządzenia do treningu i modelowania sylwetki. Schudłam w tak szybkim tempie, że sama nie mogłam uwierzyć. Polecam Wszystkim bez wyjątku.

Po prostu rewelacja, brakuje słów, żeby opisać efekty zabiegów na Vacu z wyborem różnych opcji jakie są dostępne.

Nie ma innych możliwości, ćwicząc na Vacu i poprawiając resztą maszyn, za atrakcyjny abonament tyłek schudł mi do rozmiarów kiedy byłam nastolatką. Superancko.


Czy Znasz Vacu Salon Tropik-Grzegorz Rudziński? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi