Opinie Walczak Wojciech. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Byłem w drugim biurze koło Handlowca w Poddebicach panie miłe cena za OC bardzo korzystna polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

bardzo mila obsluga. wszystko wytlumaczone perfect i tanie OC , w porownaniu do konkurencji .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

najtaniej

, opublikowano ponad 12 lata temu

Obeszlam w Poddebicach wszytskie ubezpieczalnie nie mam skonczonych 25 lat i malo znizek. u Pana Walczaka wyszło najtaniej!mamy ubezpieczone tam 3 samochody kazdy w innej firmie w zaleznosci na ktory wychodzilo najtaniej.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

ubezpieczenia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Pan Walczak a wlasciwie jego córka, pomogli mi bezinteresownie z problemem prawnym z firma ubezpieczeniowom choc sie u nich nie ubezpieczalem, inni w Poddebicach mi nie pomogli bo nie chcieli bądź nie umieli.za co jestem wdzieczny
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Przyjemny Pan i tanie ubezpieczenia. Ac wyplacili mi bez problemow
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

profesjonalna obsluga

, opublikowano ponad 16 lata temu

Jestem bardzo zadowolony,dobrano mi najlepsze ubezpieczenie spośród 8 firm, które posiada to pośrednictwo
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Walczak Wojciech. Pośrednictwo Ubezpieczeniowe? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi