Opinie Warsztat Samochodowo-Ślusarski Sławomir Węgrzyn

Opinie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Witam.Odradzam wszystkim którzy zamierzają się udać tam w celu jakiejkolwiek "naprawy".Wstawiłem tam auto na prostą robotę wymiany tulei aluminiowych i temat przerósł chłopa i jego kilkudniowego pomocnika.Na przeglądzie diagnosta pokazał mi tylko początki spękanej gumy,gdzie nic mi nie stukało.Po wymianie musiałem tam wracać dwukrotnie na reklamacje.Już drugiego dnia zaczęło coś strzelać w zawieszeniu.Oczywiście"naprawiacz"stwierdził,że do naprawy są kolejne wahacze i tuleje i że może to zrobić,też za 400zł.Potem o mało nie zgubiłem osłony spod silnika,Gdzie musiałem sam zejść do kanału i pokazać jak zamocować,bo pomocnik który pogubił wkręty nie przyszedł już więcej do roboty i nawet nie odbierał telefonów...Kazał mi ignorant jechać sobie do diagnosty na trzepaki.Nie czytałem opinii i to mnie zgubiło.Nawet diabłu bym go nie polecił.Moja opinia powinna być tu bez jakiejkolwiek gwiazdki,jako BARDZO ZŁA OCENA!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

POD ZADNYM POZOREM NIE ODDAWAJCIE SAMOCHODU DO TEGO PSEUDO MECHANIKA. Po naprawach usterka pojawiła się ponownie chwilę po wyjechaniu z zakładu a właściciel nie naprawił usterki pomimo udzielonej gwarancji odsyła do rzeczoznawcy i sugeruje drogę sądową co oczywiście wiąże się kolejnymi dużymi kosztami 1000 zł wywalone w błoto. Amatorzy krętacze i naciągacze
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Kłamczuchy i naciągacze. Sprawa do Sądu, nawet nie ma z kim rozmawiać, 1200 zł wywalone a auto nadal nie sprawne.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Omijać szerokim łukiem
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Nie polecam! Największy specjalista od wyciągania pieniędzy za naprawę. Kosmiczne ceny za części, kosmiczne ceny za roboczogodziny. Za "wymianę" klocków hamulcowych zapłaciłam ponad 500 zł! w aucie rover 214 z 1999 r.! Całkowicie odradzam. Przy czym, który fachowiec wymienia klocki hamulcowe w aucie przez 8 godzin?! Przestrzegam wszystkich, którzy mają niewielkie pojęcie w temacie jak ja i liczą na uczciwego fachowca!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Koszmar, koszmar, koszmar. Pojechałem z zepsutą maglownicą. Gość powiedział, ze koszt naprawy będzie ok. 300 zł, więc zostawiłem, bo sprawiał wrażenie fachowca. Niestety po kilku dniach zbywania, gdy pojechałem po auto, okazało się, że koszt części to 300 zł a robocizny 80zł za roboczogodzinę. A godzin spędzonych przy mojej maglownicy było 8!!! Wcześniej nie mówił o stawce za godzinę ani, że może mu to zająć tyle czasu. Przecież to Passat jeden za najbardziej znanych aut na naszym rynku. Więc zażądał zapłaty 940zł,. po wielkich kłótniach zszedł do 900zł Oczywiście byłem na spalonej pozycji, gdy rozmawiałem przy jego znajomych, którzy akurat wtedy przyjechali 3-ma autami terenowymi, a każdy wyglądał jak by był z za Kaukazu. Po 2-óch dniach okazało się, że coś zablokowało mi kierownicę. Okazało się, że cały płyn z maglownicy wylał się na parkingu. Totalna porażka Nie polecam. Jak najdalej od tego "fachowca"
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Zapłaciłem 550 za regenerację maglownicy-leje bardziej niż wcześniej,dziś znów jadę do pseudowarsztatu upominać się o naprawę,a raczej poprawę gwarancyjną.Pierwsze o co Mnie zapytał to zaświadczenie zakładu co montował magiel,bo myślał że trafił jelenia który sam demontował i montował,więc odpieprzy fuszerę ,skasuje hajs i gitara.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Super warsztat .Polecam . Tam pracują fachowcy . !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Warsztat Samochodowo-Ślusarski Sławomir Węgrzyn? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi