Opinie WELLDENT dentysta Wrocław, stomatolog, ortodonta, implanty

Opinie

, 28 czerwca 2026

Dobrze, że można liczyć na tak empatycznych dentystów, dla których praca to rodzaj pasji i chęci pomocy niesienia pomocy ludziom. Pani dr Anna Dobosz wraz z chirurgiem opracowała moje leczenie i jestem szczęśliwa, że to się udało.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Jeżeli chcesz pojechać na luksusowe wakacje wybierasz świetne biuro podróży. Gdy chcesz bardzo dobrze zjeść - restaurację z gwiazdkami Michelin. Jeśli szybko i sprawnie się przemieścić - samochód klasy Premium. Kiedy myślisz o wyleczeniu zębów w luksusowych warunkach, przez bardzo dobrych lekarzy, szybko, sprawnie, bezboleśnie i na zawsze WYBIERZ WELLDENT Polecam Magdalena Anna
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Moje doświadczenie z tą kliniką jest bardzo pozytywna. Empatia. Doświadczenie. Zespół specjalistów którzy działają zgodnie z maksymą … wszyscy dla jednego! A może wielu! Pacjentów ! Polecam bloganna
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Doskonałe Centrum z pełną gamą specjalistów i wyposażeniem. Tomografia i Rtg na miejscu. Lekarze pracują pod mikroskopem przy każdym zębie. Polecam na 6+
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Bardzo dobre wrażenie, specjaliści wszystkich dziedzin, niesamowite zaangażowanie ludzi tam pracujących. polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 5 lata temu

Polecam kontakt z tą kliniką. Wszyscy specjaliści są na miejscu dlatego jest duży komfort leczenia. Najwyżej punktuję obsługę w rejestracji oraz empatię dr Katarzyny. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Profesjonalna obsługa. Bardzo dobrzy lekarze, doświadczeni. Na miejscu rtg i tomograf. Polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Moje doświadczenia z tą firmą są bardzo pozytywne. Lekarka która mnie prowadzi jest młoda, ale leczy dokładnie pod mikroskopem. powoli, tłumaczy szybko. Plomby wyglądają tak, ze ich nie widać, mają dobre materiały .polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opinie

, opublikowano ponad 12 lata temu

W mojej opinii centrum godne polecenia
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

MÓJ dentysta :-)

, opublikowano ponad 13 lata temu

To już moja klinika :-) leczę tam zęby prawie od początku jej istnienia. korzystałam z wizyt u dr D., dr U. i uważam ,że to wspaniali specjaliści. To świetni fachowcy z rewelacyjnym podejściem. gorąco polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

cash

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam dr Bartłomieja :-) bardzo dokładnie i długo leczył mi zęba ale w przemiłej atmosferze. efekt jest taki,że mam zdrowego zęba a dr Anna założyła mi koronkę :-) ząb jak nowy. cały zespół b.profesjonalny . piękna wizja placówki.....gratulacje dla właścicieli
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Welldent POLECAM

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam Centrum, profesjonalne podejście do pacjenta. kolega korzystał z usług chirurga . Profesjonalnie. podpisana umowa na wykonywane usługi, implanty wkomponowały się dobrze . efekt niesamowity. polecam też panią doktor stomatolog ogólną, wykonane przez nie plomby estetyczne. bardzo uprzejma, można porozmawiać na każdy temat. nie spieszy się .POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
WELLDENT dentysta Wrocław, stomatolog, ortodonta, implanty Firma

Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie . zapraszamy ponownie


TYLKO do tego dentysty

, opublikowano ponad 13 lata temu

B A R DZ O dobrzy stomatolodzy. kompleksowe podejście. skorzystałam z usług stomatologa ogólnego, endodonty i chirurga. sprzęt wysokiej jakości. nowoczesne metody leczenia. polecam
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz WELLDENT dentysta Wrocław, stomatolog, ortodonta, implanty? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi