Opinie Wellderm Centrum medycyny estetycznej i dermatologii

Opinie

wellderm

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetne miejsce dla osób które dbają o zdrowie i urodę. Nie tylko dla pań, ale dla panów też (sama widziałam!). Bardzo profejsonajnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nowa klientka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Panie na recepcji zawsze uśmiechnięte i pomocne. Potrafią zarządzać kalendarzem. Wszystko w tej klinice uporządkowane i czyściutkie. Mozna wellderm zdecydowanie porównać do klinik na zachodzie. Brawo. Salon zyskał nową klientką
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

świetny prezent

, opublikowano ponad 12 lata temu

Dawno nie czułam się taka dopieszczona. Koleżanki mi zrobiły prezent urodzinowy i tam zapisały. Bardzo mi się podobało. Miałam jakiś taki fajny peeling pachnący i kilka innych zabiegów. Super sprawa. Kiedyś się jeszcze pewnie wybiorę
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wspaniałe miejsce

, opublikowano ponad 12 lata temu

Nie mam porównania z innymi gabinetami, ale tam podoba mi się bardzo. Lubię tam chodzić, bo czuję się tam "dopieszczona"
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Oceniam placówkę bardzo dobrze - są godni polecenia. Krzywdy wam nie zrobią Laski :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

relax

, opublikowano ponad 12 lata temu

cudny gabinet, atmosfera przyjacielska i duzo zabiegow, zawsze wychodze zabajona;)))
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

maseczki

, opublikowano ponad 12 lata temu

najlepszy gabinet w mieście, dużo zabiegów i porządna obsługa
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

warto

, opublikowano ponad 12 lata temu

serio warto, maja dużo zabiegow i robia je dobrze - potrafia zadbac o kobiete:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

cavi lipo

, opublikowano ponad 12 lata temu

walczę z cellulitem w welldermie, na razie cavi lipo.. już widać efekty, dla mnie najlepszy salon
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opinia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Korzystałam w Welldermie z zabiegu oczyszczania i rewitalizacji skóry. Polecam taki zabieg każdej kobiecie! :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

mikrodermabrazja

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetna klinika, zabiegi robione profesjonalnie i w miłej atmosferze
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

cavi

, opublikowano ponad 11 lata temu

robilam w welldermie cavi lipo - bomba! uda jędrniejsze i szczuplejsze po 2 zabiegach a jeszcze 4 przede mną...
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

palomar vectus

, opublikowano ponad 12 lata temu

polecam epilację laserem palomar vectus, zabieg nie jest bolesny a włoski znikają i problem z głowy w sam raz przed latem :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

nici hit!

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetna klinika! Robiłam u nich nici hialuronowe - działają cudownie, żaden zabieg tak nie odmładza.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

cavi

, opublikowano ponad 12 lata temu

robiłam u nich cavi-lipo, bomba! Świetne miejsce, kompetentni pracownicy, atmosfera przyjazna - potrafią zadbać o kobietę!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

bomba salon

, opublikowano ponad 12 lata temu

cudne miejsce! przemiła obsługa i spoko ceny. Robię u nich peelingi i jestem bardzo zadowolona
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

polecam, świetna, sympatyczna Pani doktor. Robiła mi zabieg mikrodermabrazji, efekt cudowny!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

najlepsza opieka

, opublikowano ponad 12 lata temu

Szczerze polecam, miła obsługa, efektywne zabiegi dobierane indywidualnie. Świetne miejsce
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetne miejsce! Cudna obsługa i skuteczne zabiegi. Korzystam regularnie.. ostatnio robilam skinlift - efekt bomba!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wellderm

, opublikowano ponad 12 lata temu

świetna obsługa z klasą. można się odprężyć i do tego efekty zabiegów są niesamowite.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wellderm

, opublikowano ponad 12 lata temu

polecam zwłaszcza zabieg endermologii i pakiet z promocyjną ceną. efekty widać gołym okiem a do tego naprawdę dobra cena :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wellderm

, opublikowano ponad 12 lata temu

świetna placówka we Wrocławiu, byłam na serii zabiegów epilacji - polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wellderm

, opublikowano ponad 12 lata temu

świetny zabieg - peeling migdałowy. można się zrelaksować a efekty w postaci jędrnej i oczyszczonej skóry widoczne od razu :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wellderm opinia

, opublikowano ponad 12 lata temu

Sprezentowałam mamie wizytę w Wellderm na urodziny. Wróciła zachwycona, więc polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Wellderm

, opublikowano ponad 12 lata temu

świetny zabieg peeling migdałowo-różany, jestem bardzo zadowolona bo efekty są widoczne praktycznie od razu :) dla mnie super!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

jestem klientka

, opublikowano ponad 13 lata temu

bylam we wroclawskim oddziale na mezoterapii. bardzo mi sie podobalo :) polecam, bo skora czuje normalnie jakby mi oddychała :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

Profeska pełna:) Dostałam zabieg w prezencie na 40. urodziny od przyjaciółek i jestem bardzo zadowolona. efekty widoczne!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 13 lata temu

dzieki serdeczne za wspaniale zabieg -stała klientka
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecammm

, opublikowano ponad 13 lata temu

warto! ja byłam na kilku zabiegach do tej pory i nie żaluje. takze tez z całego serca rekomenduje
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

laser Palomar

, opublikowano ponad 13 lata temu

efekty widoczne od razu po zabiegu, bardzo fajna atmosfera i miła obsługa :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

WellDerm

, opublikowano ponad 13 lata temu

Świetne centrum, obsługa i zabiegi na najwyższym poziomie!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

zabieg na cellulit

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam terapię na cellulit, naprawdę daje efekty no i opłaca się bardziej niż kosmetyki i fitnessy :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

przegląd po 30

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam przegląd po 30, ja wcześniej stosowałam wiele preparatów i kremów, które w zasadzie nic nie zmieniły w moim wyglądzie - a były po prostu źle dobrane.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wellderm we Wrocławiu

, opublikowano ponad 12 lata temu

Polecam centrum we Wrocławiu.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wellderm

, opublikowano ponad 12 lata temu

polecam mezoterapię :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Miejsce nie tylko dla kobiet

, opublikowano ponad 12 lata temu

Namówiłam męża swego czasu na wizytę i bardzo mu się to spodobało :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

profesjonalnie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Regularnie kontroluję stan skóry, zwłaszcza w okolicach wakacji i tuż po. Warto na pewno :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

zaufanie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Mam zaufanie do fachowców WellDerm :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Jestem zadowolona:)

, opublikowano ponad 13 lata temu

Na Piękną 44 trafiłam za sprawą przyjaciółki - bardzo polecam takie chwile przyjemności dla siebie, dla zdrowia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

jak dla mnie warto tu zajrzeć

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecam to dość ogólna rekomendacja, ale tak chyba najlepiej to ująć w jednym słowie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Świetne miejsce :)

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecane miejsce, sama rekomenduję. :-)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

świetne miejsce

, opublikowano ponad 13 lata temu

polecam to miejsce
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Renomowane

, opublikowano ponad 13 lata temu

Polecano mi WellDerm już jakiś czas temu, jestem teraz stałą pacjentką i bardzo sobie do dziś chwalę. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Gorąco polecam!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Gorąco polecam peeling usuwający blizny potrądzikowe. Został mi on polecony podczas pierwszej wizyty i już wiem, że nie będzie to moja ostatnia. Blizny są wyraźnie rozjaśnione.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Restylane Skinbooster + JET PEEL CLEAN

, opublikowano ponad 14 lata temu

Skorzystałam jak w temacie i polecam:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Lubie takie zabiegi w zestawie :)


usta

, opublikowano ponad 14 lata temu

Brawo za profesjonalizm, moje usta wyglądają po prostu wspaniale.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Warto :)

, opublikowano ponad 14 lata temu

Polecam jak najbardziej :) Nagle okazuje się, że jest mnóstwo sposobów na poprawę kondycji urodowej:))
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

restylane skinbooster!!!

, opublikowano ponad 14 lata temu

Długo szukałam miejsca z dostępnym Restylane i znalazłam :)))
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

restylane skinbooster

, opublikowano ponad 14 lata temu

cieszy mnie że teraz i w Polsce można korzystać - polecam bardzo duża skuteczność
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dobra decyzja

, opublikowano ponad 14 lata temu

Mam za sobą już kilka wizyt w WellDerm, wszystkie zaliczam do udanych, a raczej do udanych zaliczam efekty. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

wysoki poziom

, opublikowano ponad 14 lata temu

Obsługa bardzo ale to bardzo profesjonalna, oby tak dalej. Życzę temu gabinetowi żeby zawsze trzymali taki wysoki poziom.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam serdecznie

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo dobrze wspominam swoją pierwszą wizytę w WellDerm. Teraz jestem stałą klientką. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

sucha skóra

, opublikowano ponad 14 lata temu

Robiłam tutaj mezoterapię nawilżającą, na prawdę warty polecenia zabieg. Wykonany profesjonalnie i skuteczny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Też się skusiłam na nawilżająca i rzeczywiście różnica jest nieziemska. :)


usta

, opublikowano ponad 14 lata temu

Robiłam usa w tym gabinecie. Polecam, wszystko bardzo profesjonalnie, a efekt jest po prostu świetny.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

skorzystałam z dermapen

, opublikowano ponad 14 lata temu

po raz pierwszy skorzystałam z dermapenu i jestem bardzo zadowolona
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Mezoterapia dotleniająca

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo sobie chwalę ten gabinet. Teraz wybieram się na mezoterapię dotleniającą. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecane

, opublikowano ponad 14 lata temu

zdecydowałam się na cavi lipo po długim zastanawianiu się i nie żałowałam ani chwili polecam zdecydowanie i centrum jako takie, ten punkt w warszawie i sam zabieg
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

DermaPen

, opublikowano ponad 14 lata temu

DermaPen -super sprawa, szczerze polecam. :) Zmarszczki blizny na celowniku :) Da się - da się!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

zbieram opinie dermapen osób, które już korzystały i są bardzo pozytywne, więc chyba się zdecyduję :))


zmarszczki mimiczne

, opublikowano ponad 14 lata temu

Bardzo profesjonalne centrum, zarówno obsługa jak i pani dr, u której byłam. Pozbywałam się tam zmarszczek mimicznych i wyglądam zdecydowanie ok, jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

mezoterapia - polecam

, opublikowano ponad 14 lata temu

Mezoterapia to chyba najlepsze dla mnie odkrycie, mam nadzieję, że efekt będzie cieszył bardzo długo.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam!

, opublikowano ponad 14 lata temu

najlepsze tego typu centrum na dolnym śląsku
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

medycyna estetyczna

, opublikowano ponad 14 lata temu

Radiesse to dla mnie odkrycie roku :) bardzo cenię sobie takie miejsca :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

bardzo zadowolona

, opublikowano ponad 14 lata temu

Mogę bardzo serdecznie polecić dr Bliżanowską bo to świetna specjalistka. Zrobiłam u niej usta, które wyglądają świetnie, są odpowiedniej wielkości i w zasadzie wszystko mi w nich pasuje.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

potwierdzam, dr Bliżanowska jest rzeczywiście konkretną osobą i wzorowym specjalistą


Jest super :)

, opublikowano ponad 13 lata temu

Wreszcie zrobiłam sobie usta i jest duża różnica, oczywiście na plus! Polecam z przyjemnością:)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ja właśnie nie mogę się zdecydować :) nie miałaś obaw przed? generalnie centrum znam i jestem pacjentką od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona :) boję się tylko, czy już po zaakceptuję zmianę w wyglądzie...


nareszcie skorzystam z cavi-lipo

, opublikowano ponad 14 lata temu

Zdecydowałam się na Cavi-Lipo. Mam nadzieję, że nie będę żałować, centrum jest mi już znajome i cenię sobie fachowość Pięknej 44 :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

na pewno warto

, opublikowano ponad 14 lata temu

Świetni fachowcy! Czuję się super odmieniona!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

very well :)

, opublikowano ponad 14 lata temu

P jak profesjonalizm, bez dwóch zdań.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

jestem zadowolona

, opublikowano ponad 14 lata temu

polecam exilis w tym centrum :]
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

fajne miejsce

, opublikowano ponad 14 lata temu

fajna atmosfera, bardzo dobrzy specjaliści... kilka moich znajomych tez korzysta i wszystkie jesteśmy usatysfakcjonowana... ja ostatnio zrobiłam usta ;>
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

medycyna estetyczna 10/10

, opublikowano ponad 14 lata temu

Jestem zdecydowanie zadowolona i pewnie polecam znajomym. Medycyna estetyczna czyni cuda. :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam :)

, opublikowano ponad 14 lata temu

Aktualnie skorzystałam z promocji, a tych obecnie jest sporo w Centrum. Polecam, bardzo fachowe podejście do pacjentów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

bardzo dobra obsługa

, opublikowano ponad 14 lata temu

Wyleczyłam się tam z trądziku - nareszcie. Niestety był mój bardzo słaby punkt a na reszcie mam to z głowy. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, jest bardzo mila i sympatyczna, a o Pani doktor to już nawet nie mówię - super.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

profesjonalizm

, opublikowano ponad 14 lata temu

Świetne podejście do pacjenta, nie miałam najmniejszego problemu z przełożeniem wizyty, bo niestety wypadła mi ważna sprawa. Ponadto podoba mi się, że kontakt z lekarzem przed jakimkolwiek zabiegiem jest tak ważny i bardzo na to zwracają uwagę. Przynajmniej mam pewność, że jestem cały czas pod okiem lekarza.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Wellderm Centrum medycyny estetycznej i dermatologii? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi