Opinie Wicher. Pralnia Ekologiczna. Dmowskiego 15

Opinie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Pierwszy raz prałam dywan w pralni.Po ostatnim zmoczeniu przez siebie chodniczka na wylot postanowiłam dywan oddać w profesjonalne miejsce.Jestem zadowolona.Czysty z dwóch stron i zszedł z niego zapaszek.Polecam.Długo się czeka ale warto.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Wicher. Pralnia Ekologiczna. Dmowskiego 15? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi