Opinie Wikiera Beata, lek. med. Spec. pediatra i endokrynolog

Opinie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Doktor W. jest świetna. Dokładna, pewna tego, co mówi i robi, cierpliwa i bardzo życzliwa. Byłam na pierwszej wizycie, a Pan Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. .........bardzo udana wizyta
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 8 lata temu

Pełen profesjonalizm, lekarz bardzo konkretny i rzeczowy. Bardzo dokładny wywiad i wyjaśnienie co dalej. Bez pośpiechu poświęciła mi dużo czasu . Jestem bardzo zadowolona Szczerze polecam panią Wikierę. Widać , że dobro pacjenta jest najważniejsze.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Pani Doktor to bardzo miła, z poczuciem humoru kobieta :-)Podczas wizyty w gabinecie wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie. Dzięki szybkiej, fachowej i trafnej diagnozie Pani Doktor szybko wyniki badań mi się poprawiają , Dziękuję
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest dokładna,cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Wreszcie znalazłam dobrego lekarza endokrynologa. Dziękuję i polecam! Zuzanna
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Mily, sympatyczny lekarz :) Wszystko wytłumaczył jasno i tak jak trzeba :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Bardzo kompetentny endokrynolog. Interesuje się pacjentami
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

szkoda że takich fachowców jest niewielu = z wyrazami szacunku dla p.Dr.Wikiery pacjentka.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Przychodnia i lekarz endokrynolog na medal ! Miła obsługa rodziców i dzieci , pani doktor to dobry fachowiec, na prawdę z powołania . Panie w rejestracji bardzo pomocne i zawsze uśmiechnięte. Dziękuję. Janusz
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

polecam, pani Beata w odpowiedni sposób podchodzi do każdego pacjenta, leczenie przynosi dobre rezultaty.Polecam pania doktor nawet najbardziej opornym pacjentom.pozdrawiam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Potwierdzam, pani Beatka zna się na tym co robi ! Super endokrynolog, po prostu idealnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Leczenie w miłej atmosferze, w nowoczesnym gabinecie, bezstresowo. Tutaj czujesz się naprawdę nieźle jak na wizytę u lekarza specjelisty.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Polecam z pełną świadomością dojeżdżam z moją córką do pani doktor W. do Centrum Medycznego Medix z wioski pod Wrocławiem, ale wiem że jest to warte każdych pieniędzy jestem zachwycona efektami leczenia i podejściem
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Pani doktor to osoba bardzo fachowa i rzeczowa. Odpowiada na kazde zadane pytanie! Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 12 lata temu

Dla mnie Pani Dr Wikira jest najlepsza z najlepszych. Prawidłowo zdiagnozowała mojego syna, nie zlekcaważyła poważnych sygnałów odnośnie zachowania dziecka. Dla mnie de best !!! Będzie naszym lekarzem !!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobry endokrynolog, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, doświadczona, miła, konkretna. To dobry człowiek i lekarz z powołania. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

endokrynolog

, opublikowano ponad 12 lata temu

Świetna lekarka! Polecam :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dzieci

, opublikowano ponad 12 lata temu

Trafne diagnozy. Żadne pytanie nie jest pozostawione bez odpowiedzi. Naprawdę polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

gość

, opublikowano ponad 12 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z wizyty :))
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

zdrowie

, opublikowano ponad 12 lata temu

LEKARZ GODNY POLECENIA. PANI DOKTOR POŚWIĘCA BARDZO DUŻO CZASU NA WYWIAD, ZADAJE SZCZEGÓŁOWE PYTANIA. UWAŻAM JĄ ZA PROFESJONALISTKĘ.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

jesteśmy wdzięczni

, opublikowano ponad 12 lata temu

Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałem. Nikt nam tak nie pomógł jak dr Beata. Polecamy !
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

endokrynolog

, opublikowano ponad 12 lata temu

Wspaniały i bardzo opiekuńczy lekarz. Dzięki bezinteresownej opiece Pani Doktor jestem zdrowa.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. U mojego dziecka bardzo szybko postawiła i diagnozę i zaczęła leczenie. Zawsze uśmiechnięta, chętnie i cierpliwie tłumaczy zawiłości choroby. W razie wątpliwości chętnie tłumaczy przez telefon. Godna polecenia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 12 lata temu

Cudowny człowiek trafiłam do Pani dr z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań. Teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni MEDIX. Pani dr to cudowny człowiek, który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Wikiera Beata, lek. med. Spec. pediatra i endokrynolog? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi