Opinie Wilk Tadeusz, Dr Nauk Med. Spec. Chorób Wewn., Kardiolog

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Negatywne opinie o W. Tadeusz znikają z neta, pewnie ten osobnik sam usuwa wpisy i dalej się panoszy w przychodni
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

NAJGORSZY LEKARZ Z JAKIM MIAŁEM DO CZYNIENIA W SWOIM ŻYCIU A MAM 63 LATA I W OSTATNICH 10 LATACH CZĘSTO CHORUJE. BYŁEM U NIEGO TRZY RAZY I ZA KAŻDYM RAZEM JUŻ W PROGU RZUCA KĄŚLIWYMI UWAGAMI . NAJWYRAŹNIEJ COŚ Z NIM JEST NIE TAK.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Ten lekarz nosi nazwisko W.,on nie wie co to szacunek nie tylko do ludzi starszych czy schorowanych,on nabijał się z mojego stanu zdrowia.Taki lekarz to nie lekarz,
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Byłem u niego po skierowanie do okulisty, na zapytanie po co odpowiedziałem , że uległy zniszczeniu a ten mi powiedział , że mamy pretensje do ruskich czy Niemców a sami nie szanujemy dóbr .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Byłem u niego po skierowanie do okulisty a ten zapytał po co ,odpowiedziałem , że uległy zniszczeniu okulary a on wyskoczył na mnie z pyski em , że nie szanuje dóbr a później my Polacy narzekamy na ruskich czy Niemców . Dobrze, że okulary zniszczył em bo okulista przepisał mi inne silniejsze.


, opublikowano ponad 11 lata temu

Byłem u tego lekarza ponad trzy miesiące temu po skierowanie do okulisty,zapytał o powód więc odpwiedziałem,że okuary mi spadły i się stłukły.Facet zaczął komentować,że narzekamy na ruskich,niemców a sami polacy nie potrafimy zadbać o dobro wspólne. Ten komentarz mógłbym mu darować,myśląc,że mu odbiło ale przy okazji bez zadawania z mojej strony pytań zaczął się nabijać ze stanu mojego zdrowia komentując .że większość 80-cio latków ma lepsze zdrowie odemnie. Najwyraźniej z tym lekarzem jest coś nie tak. Co pani okulistki okazało się,że szkła dotąd noszone były by nie wystarczające,nawet to wyszło na dobre,że szkła zostały stłuczone
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Byłam ponad 1 rok temu w gabinecie i też ten lekarz mi się nie spodobał , mogę powiedziec o nim to,że jest arogancki , nieuprzejmy i zarozumiały. Korzystam z usług kierownika przychodni i jestem bardzo zadowolona
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Jakby wszyscy lekarze byli tacy aroganccy dla pacjentów jak pan Wilk to byłaby tragedia. Na szczęście można wybrać innego lekarza i nie byc narażony na docinki czy inne przykrości. Miałem bardzo przykre doświadczenie ze strony p. Wilka i z całą pewnością u niego leczyć się nie będę .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Wilk Tadeusz, Dr Nauk Med. Spec. Chorób Wewn., Kardiolog? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi