Mieczysław Skuza , opublikowano ponad 11 lata temu
Byłem u tego lekarza ponad trzy miesiące temu po skierowanie do okulisty,zapytał o powód więc odpwiedziałem,że okuary mi spadły i się stłukły.Facet zaczął komentować,że narzekamy na ruskich,niemców a sami polacy nie potrafimy zadbać o dobro wspólne. Ten komentarz mógłbym mu darować,myśląc,że mu odbiło ale przy okazji bez zadawania z mojej strony pytań zaczął się nabijać ze stanu mojego zdrowia komentując .że większość 80-cio latków ma lepsze zdrowie odemnie. Najwyraźniej z tym lekarzem jest coś nie tak. Co pani okulistki okazało się,że szkła dotąd noszone były by nie wystarczające,nawet to wyszło na dobre,że szkła zostały stłuczone
Byłem u niego po skierowanie do okulisty a ten zapytał po co ,odpowiedziałem , że uległy zniszczeniu okulary a on wyskoczył na mnie z pyski em , że nie szanuje dóbr a później my Polacy narzekamy na ruskich czy Niemców . Dobrze, że okulary zniszczył em bo okulista przepisał mi inne silniejsze.