Opinie Zakład ślusarski i kowalstwo artystyczne - Henryk Przybyszewski

Opinie

przybyszewski

, opublikowano ponad 13 lata temu

bardzo ładnie wykonana brama wjazdowa na moją posiadłość. właśnie tego oczekiwałem. wszystko jak należy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Ogrodzenie

, opublikowano ponad 13 lata temu

Długo szukałem dobrego ślusarza. Dzięki firmie Pana Przybyszewskiego mam piękne ogrodzenie mojej posesji. Pracują tam naprawdę dobrzy fachowcy którzy znają się na swojej robocie. Gorąco polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ZAKŁAD ŚLUSARSKI. HENRYK PRZYBYSZEWSKI

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ogrodzenie i balustrady wykonane przez mistrzów u pana Henryka są bardzo efektowne i ciągle słyszę pochlebne komentarze znajomych .Solidna i fachowa robota. W terminie i dobrej cenie. Polecam!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

brama

, opublikowano ponad 14 lata temu

Brama została wykonana bardzo dobrze, bardzo sie ciesze ze jest taka wysoka jakość bo wtedy wiem ze bede miał je na długo. Fachowosć i terminowośc.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

schody

, opublikowano ponad 14 lata temu

Świetna firma, schody stalowe sa bardzo dobre. Sprawdzają sie doskonale.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

ZAKŁAD ŚLUSARSKI. HENRYK PRZYBYSZEWSKI

, opublikowano ponad 14 lata temu

Zamówiłam wspólnie z mężem balustradę tarasową . Otrzymałam balustradę wedle zamówienia w inealnym i starannym wykonaniu i konkurencyjnej cenie . Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

piękne wyroby

, opublikowano ponad 14 lata temu

Zamówiłam wykonania balustrady i ozdób do ogrodzenia. Wyszły slicznie! Tak jak sobie wymarzyłam :) Dziękuję i wstawiam 5 gwiazdek!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Zakład ślusarski i kowalstwo artystyczne - Henryk Przybyszewski? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi