Opinie Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy Alicja

Opinie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Witam zakupilem garaz blaszany 3x5 ocynk, jestem mega zadowolony, bardzo szybka realizacja zamowienia-6 dni, bardzo dobra cena w porownaniu do konkurencji i oczywiscie brak zastrzezen co do jakosci. polecam bardzo profesjonalna i mila obsluga. Ogladalem osobiscie garaze z u sasiada z innej firmy internetowej i tu jakosc jest nieporownywalna. Moge nawet podeslac zdjecia
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

garaże blaszane

, opublikowano ponad 12 lata temu

Bardzo gorąco polecam. Wykonanie super, zastosowane solidne materiały nawet przy najprostszym garażu, który zamówiłem. Garaż solidny, dokładnie spasowany, skręcony. Blacha z wysokim trapezem nie tak jak w innych firmach. Brama uchylna pracuje świetnie, nic się nie zacina, chodzi lekko. W okolicy stoi garaż konkurencji z południa i to co widziałem u nich to porażka. Blacha z małym trapezem się gnie, konstrukcja drobniejsza, brama chodzi słabo. Zdecydowanie polecam tego producenta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Super Sprzedawca

, opublikowano ponad 14 lata temu

Ekspresowa realizacja zamówienia, szybki montaż. Polecam w 100%!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

BLIŹNIAK

, opublikowano ponad 15 lata temu

Zamówiłem garaż w tym tygodniu i w tym tygodniu dostałem na prośbę, żeby był przed świętami. Firma spisała się rewelacyjnie i jest wszystko tak jak powinno być. garaż w I gatunku dobrej jakości. Szybka i miła obsługa a przede wszystkim dotrzymany termin dostawy . polecam www.garazyki.pl
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Super garaż

, opublikowano ponad 15 lata temu

Wziąlem garaz premium na swoja posesje. Okazal się znakomicie pasujacy do moich budynkow. Na prawdę swietna robota. POLECAM WSZYSTKIM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Super Sprzedawca

, opublikowano ponad 15 lata temu

Na prawdę super Producent. Wszystko na temat. Po czekaniu 4 tygodni na garaż z Firmy Konstal , Firma Alicja dla pokazania większej precyzji zjawiła się w tym samym tygodniu co złożyłem zamówienie. Żeby każdy tak się starał. POLECAM www.garazyki.pl !!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

super

, opublikowano ponad 15 lata temu

takze jestem zdumiony szybka dostawa miłą obsługą wszystko ok naprawde polecam Alicja to naprawde profesionalna obsługa i maja super ceny najtaniej taniej juz nie znajdziecie.Polecam 100%
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Super Garaż

, opublikowano ponad 15 lata temu

Również zamówiłem garaż w tej Firmie. Trzeba przyznać że garaż ten jest na prawdę I klasy nic dodać nic ująć. Nic bym tu nie zmienił. Warty swoich pieniędzy taki garaż PREMIUM. No i przede wszystkim bardzo dobry kontakt z Firmą. Obiecali na odpowiedni dzień i godzinę i tak otrzymałem. Garaż bardzo szybko został złożony po czym monterzy od razu założyli i wyregulowali automat. że wystarczyło wcisnąć guzik i wjechać do garażu. Na prawdę polecam www.garazyki.pl !!!! Firma Alicja na 1 miejscu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

POLECAM PRODUCENTA!!!

, opublikowano ponad 15 lata temu

Firma godna polecenia. Zamówiłem garaż bezproblemowo i dokładnie taki jak na zdjęciach na ich stronie www.garazyki.pl. Konstrukcja dobrze pomalowana i solidnie wykończona. blacha o bardzo wysokim trapezie ze mozna skakac po garażu. Co tu węcej mówić. Nie kupujcie nigdzie indziej!! ja następny garaż również tu kupie!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Super sprzedawca

, opublikowano ponad 16 lata temu

Super sprzedawca , produkt I klasy, żadnych zastrzeżen, Chlopacy bardzo szybko garaż zmontowali i byli bardzo życzliwi. Może garaż 20zł droższy niż w firmie konstal natomiast jakościowo jak sam widze porównując z garażem sąsiada to bez porównania mój garaż jest dużo lepiej wykonany( wyższy trapez, lepsza konstrukcja) co tu mówić wiele , POLECAM WSZYSTKIM firmę ALICJA!!!!!!!!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Zakład Handlowo-Produkcyjno-Usługowy Alicja? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi