Opinie Zakład Pogrzebowy Poznań - Dobrowolski-Hernes

Opinie

, 08 listopada 2025

Składamy szczere podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu Dobrowolski – Hermes w Poznaniu za pełen profesjonalizmu, empatii i godności przebieg całej ceremonii pogrzebowej naszego Wujka – od chwili odebrania Go z domu, poprzez kremację, aż po ostatnie pożegnanie. Wszystko zostało przygotowane z ogromnym taktem, starannością i sercem. Dziękujemy również za piękną oprawę muzyczną – szczególnie panu trębaczowi za wzruszające wykonanie „Barki”, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, spokój i profesjonalizm okazany na każdym etapie tej trudnej chwili. Z wyrazami szacunku i wdzięczności Rodzina Zmarłego
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 7 lata temu

Usługa, na wysokim poziomie. Uroczyście i z dużym wyczuciem chwili. Dziekuję
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

Wszystko było by dobrze gdyby trumna była własciwa gdyż kupiona była dębowa a otrzymałem sosnową . Mało tego jestem stolarzem z ponad 20-letnim doswiadczeniem i wiem co mówię bo znam się na drewnie i nie pozwolę sobię na wciskanie ciemnoty że tą co dostałem to ta sama co wybierałem . Przepraszam nie chodzi mi o nic jak tylko o uczciwość i godność dla śmierci mojej Mamy . A wstyd dla rodziny jaki dla wszystkich znajomych ( notabene stolarzy też znających się na rzeczy) . tak więc proszę wszystkich o rozwagę bo to jest chore . Trochę szacunku i godności z poważaniem Strasznie zawiedziony
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Podziękowanie za usługę

, opublikowano ponad 12 lata temu

Pełen profesjonalizm.Doskonała logistyka i wspaniała oprawa ceremonii pogrzebowej.Bardzo dobry kontakt ze zleceniodawcą usługi.Firma godna polecenia.Bardzo dziękuję.Jarek
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

dziękujemy!

, opublikowano ponad 13 lata temu

Uroczystości pogrzebowe były bardzo profesjonalnie zorganizowane. Już na etapie omawiania szczegółów spotkaliśmy się z wielkim wyczuciem i zrozumieniem. Sam pogrzeb - również bez zarzutu. To ważne, by w tak trudnym dniu część obowiązków przejął ktoś inny - firma Hernes zrobiła to na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję w imieniu własnym i rodziny, a korzystając z okazji szczerze polecam usługi tej firmy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

PODZIĘKOWANIE

, opublikowano ponad 13 lata temu

za profesjonalizm,zrozumienie,empatię,uczciwość,przemiłą obsługę w biurze profesjonalną obsługę podczas pogrzebu.BARDZO DZIĘKUJEMY
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Polecam usługi pogrzebowe

, opublikowano ponad 14 lata temu

Z usług pogrzebowych firmy Dobrowolski-Hermes korzystałam w 2009 r.. Jestem wdzięczna za spokojna, pelną wyrozumiałości atmosferę w biurze pogrzebowym, cierpliwe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Pogrzeb zorganizowany był profesjonalnie, z należytym ładem i spokojem. Bardzo przydatne okazały się rozdawane uczestnikom obrazki, na których odwrocie są zamieszczone dane dot. pogrzebu, miejsca pochówku i dane firmy. Jeśli będę znów w potrzebie, na pewno skorzystam z usług tej firmy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia

, opublikowano ponad 13 lata temu

Bardzo dziękuję za staranną organizację. Uroczystość przebiegła sprawnie, panowie uczestniczący w pogrzebie ze strony Firmy spisali się znakomicie. Ponadto, gdy wróciłam na cmentarz godzinę po zakończeniu ceremonii, grób był w stanie idealnym.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

POGRZEB

, opublikowano ponad 14 lata temu

CHCIAŁEM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC PRZY POCHOWANIU MOJEJ MAMY.JESTEM PEŁEN PODZIWU DLA TEJ FIRMY
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Podziękowania

, opublikowano ponad 14 lata temu

Pragnę wyrazić swą wdzięczność za organizację ceremonii pogrzebowej mej mamy. Waszą firmę cechuje rzetelność, profesjonalizm oraz zwykła ludzka życzliwość i współczucie.Za pośrednictwem tej firmy, pochowałam swą mamę z szacunkiem i godnością. Dziękuję, i szczerze polecam.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Ostatnie pożegnanie

, opublikowano ponad 14 lata temu

Profesjonalnie przeprowadzona ceremonia pogrzebowa. Wszystko sprawnie, bez zamieszania i z wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz jego rodziny.Ceny bardzo przystępne.Firma naprawdę godna polecenia!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

polecam

, opublikowano ponad 15 lata temu

firma na wysokim poziomie ,z calego serca polecam ,zawsze na czas i co najwazniejsze bardzo dobrze wykonany pogrzeb miedzy innymi spiew i namiot w razie niepogody ..
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

mam odmienne zdanie na ten temat....przekonałam sie o niemiłej odpowiedzi na mój telefon,zbyt wygórowane ceny na postawienie nagrobka ,a i co do jakości ..tez marnie


Opinia

, opublikowano ponad 16 lata temu

Firma godna polecenia.Usługi oferowane przez tę firmę są na wysokim poziomie.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

halina

, opublikowano ponad 16 lata temu

firma godna polecenia
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

pełen profesjonalizm!firma godna polecenia!ceny dla normalnych ludzi!polecam i bardzo dziękuje za ostatnie pożegnanie mojej babuni!


Czy Znasz Zakład Pogrzebowy Poznań - Dobrowolski-Hernes? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi