Opinie Zakład Pogrzebowy Poznań - Dobrowolski-Hernes
Opinie
Składamy szczere podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu Dobrowolski – Hermes w Poznaniu
za pełen profesjonalizmu, empatii i godności przebieg całej ceremonii pogrzebowej naszego Wujka – od chwili odebrania Go z domu, poprzez kremację, aż po ostatnie pożegnanie.
Wszystko zostało przygotowane z ogromnym taktem, starannością i sercem.
Dziękujemy również za piękną oprawę muzyczną – szczególnie panu trębaczowi za wzruszające wykonanie „Barki”, które na długo pozostanie w naszej pamięci.
Jesteśmy wdzięczni za wsparcie, spokój i profesjonalizm okazany na każdym etapie tej trudnej chwili.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Rodzina Zmarłego
Joanna , opublikowano ponad 7 lata temu
Usługa, na wysokim poziomie. Uroczyście i z dużym wyczuciem chwili. Dziekuję
Lorli Drasrin Taxtax , opublikowano ponad 9 lata temu
Wszystko było by dobrze gdyby trumna była własciwa gdyż kupiona była dębowa a otrzymałem sosnową . Mało tego jestem stolarzem z ponad 20-letnim doswiadczeniem i wiem co mówię bo znam się na drewnie i nie pozwolę sobię na wciskanie ciemnoty że tą co dostałem to ta sama co wybierałem . Przepraszam nie chodzi mi o nic jak tylko o uczciwość i godność dla śmierci mojej Mamy . A wstyd dla rodziny jaki dla wszystkich znajomych ( notabene stolarzy też znających się na rzeczy) . tak więc proszę wszystkich o rozwagę bo to jest chore . Trochę szacunku i godności z poważaniem Strasznie zawiedziony
Podziękowanie za usługę
Matulewicz , opublikowano ponad 12 lata temu
Pełen profesjonalizm.Doskonała logistyka i wspaniała oprawa ceremonii pogrzebowej.Bardzo dobry kontakt ze zleceniodawcą usługi.Firma godna polecenia.Bardzo dziękuję.Jarek
dziękujemy!
Alex17 , opublikowano ponad 13 lata temu
Uroczystości pogrzebowe były bardzo profesjonalnie zorganizowane. Już na etapie omawiania szczegółów spotkaliśmy się z wielkim wyczuciem i zrozumieniem. Sam pogrzeb - również bez zarzutu. To ważne, by w tak trudnym dniu część obowiązków przejął ktoś inny - firma Hernes zrobiła to na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję w imieniu własnym i rodziny, a korzystając z okazji szczerze polecam usługi tej firmy.
PODZIĘKOWANIE
JĘEROSZKOWIAK , opublikowano ponad 13 lata temu
za profesjonalizm,zrozumienie,empatię,uczciwość,przemiłą obsługę w biurze profesjonalną obsługę podczas pogrzebu.BARDZO DZIĘKUJEMY
Polecam usługi pogrzebowe
Grześ , opublikowano ponad 14 lata temu
Z usług pogrzebowych firmy Dobrowolski-Hermes korzystałam w 2009 r.. Jestem wdzięczna za spokojna, pelną wyrozumiałości atmosferę w biurze pogrzebowym, cierpliwe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Pogrzeb zorganizowany był profesjonalnie, z należytym ładem i spokojem. Bardzo przydatne okazały się rozdawane uczestnikom obrazki, na których odwrocie są zamieszczone dane dot. pogrzebu, miejsca pochówku i dane firmy. Jeśli będę znów w potrzebie, na pewno skorzystam z usług tej firmy.
Opinia
Dora , opublikowano ponad 13 lata temu
Bardzo dziękuję za staranną organizację. Uroczystość przebiegła sprawnie, panowie uczestniczący w pogrzebie ze strony Firmy spisali się znakomicie. Ponadto, gdy wróciłam na cmentarz godzinę po zakończeniu ceremonii, grób był w stanie idealnym.
POGRZEB
ANTONIEWSKI , opublikowano ponad 14 lata temu
CHCIAŁEM SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA POMOC PRZY POCHOWANIU MOJEJ MAMY.JESTEM PEŁEN PODZIWU DLA TEJ FIRMY
Podziękowania
Dębińska , opublikowano ponad 14 lata temu
Pragnę wyrazić swą wdzięczność za organizację ceremonii pogrzebowej mej mamy. Waszą firmę cechuje rzetelność, profesjonalizm oraz zwykła ludzka życzliwość i współczucie.Za pośrednictwem tej firmy, pochowałam swą mamę z szacunkiem i godnością. Dziękuję, i szczerze polecam.
Ostatnie pożegnanie
Bartoszek , opublikowano ponad 14 lata temu
Profesjonalnie przeprowadzona ceremonia
pogrzebowa. Wszystko sprawnie, bez zamieszania i z
wielkim szacunkiem dla zmarłego oraz jego
rodziny.Ceny bardzo przystępne.Firma naprawdę godna polecenia!
polecam
schieche beata , opublikowano ponad 15 lata temu
firma na wysokim poziomie ,z calego serca polecam ,zawsze na czas i co najwazniejsze bardzo dobrze wykonany pogrzeb miedzy innymi spiew i namiot w razie niepogody ..
dobrowolski
Opinia
Siwek , opublikowano ponad 16 lata temu
Firma godna polecenia.Usługi oferowane przez tę firmę są na wysokim poziomie.
halina
marcinkiewicz , opublikowano ponad 16 lata temu
firma godna polecenia
Czy Znasz Zakład Pogrzebowy Poznań - Dobrowolski-Hernes? Napisz opinię!
Podziel się swoim doświadczeniem z innymi
mam odmienne zdanie na ten temat....przekonałam sie o niemiłej odpowiedzi na mój telefon,zbyt wygórowane ceny na postawienie nagrobka ,a i co do jakości ..tez marnie