Opinie Zakład Produkcujyjno Usługowy Kuchcik Vito

Opinie

, opublikowano ponad 10 lata temu

Po zajeciach zrobilam sie glodna i poszlam do automatu ktory znajduje sie w szkole, w ktorym ta firma sprzedawala kanapki, salatki itp. Kupilam kanapke okazala sie nie swierza, salata byla czarna, miala nie przyjemny zapach oraz byla kwasna (prawdopodobnie skisla) po czym wyzucilam ja do kosza i poszlam po kolejna, stwierdzilam ze moglam trafic na zakale.. Kupilam kolejna i okazala sie podobna jak ta pierwsza, nie swierza, warzywa byly czarne, a wedlina byla zaschnieta.. Zjadlam pol i poczylam kwasote.. Przed wyrzucieniem ja do koszla zrobilam zdjecia i napewno zglosze reklamacje. Bol brzucha, wymioty i biegunka mowia za siebie. Osobiscie nie polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 11 lata temu

Tak dobre kanapki ale od kiedy znalazłam włosy w kanapce nie mam już ochoty na kupną żywność :(
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Ok

, opublikowano ponad 14 lata temu

Naprawdę dobre sałatki i kanapki. Zawsze towar od nich jest świeży i z dobrych produktów. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

dddddddddddddd

, opublikowano ponad 14 lata temu

a ja uważam ze jest to firma calkowicie nie powazna.mam trzy sklepy,dzwonie do faceta a on nie odbiera tel. badz sie rozłącza.pózniej oddzwania z prywatnego i pyta sie czy to "auto city"..... i to ma być ktoś poważny?????i jak sam sie określa sumienny??????
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

< 3

, opublikowano ponad 15 lata temu

Kocham ich sałatki, zwłaszcza wegetariańską!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

a gdzie można je kupić


super

, opublikowano ponad 15 lata temu

vicia super firma ipaaaaaaa
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Zakład Produkcujyjno Usługowy Kuchcik Vito? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi