Opinie Zakład Usługowo-Handlowy Elektromechanika Pojazdowa Marek Zalewski

Opinie

, opublikowano ponad 2 lata temu

Byłem z rok temu założyć nowe opony 255/40/R17 XL (wzmacniany bok), niestety ich sprzęt nie dał rady (podobno maszyna się wyginała, za twarda opona) po 15min prób i porysowaniu felgi. Do tego jak ktoś potrafi spaprać dokręcenie kół (dynamometryk, 120nm śruby i 80 nm złodziejka? nie słyszeli o tym, wygiąłem klucz odkręcając potem to koło), to nie wyobrażam sobie jakości wykonywania napraw mechanicznych.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

Ten cały ich szef to taki ura bura cwaniaczek , wciska nieprawdę, typ mi szybe rozwalil i mowil ze moja wina , nie chcial pokryc kosztow szyby i do tego porysowal mi całe auto , PAPUDROKI JAK KTOS JEST OD WSZYSTKIEGO TO JEST DO NICZEGO ODRADZAK TYCH PARTACZY UNIKAJCIE ICH !!!!..
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 3 lata temu

To oszust, naciągacz a do tego cham. Za demontaż i montaż stacyjki skasował mnie 400zl a do tego obciążył laweta (150zl)zamówiona bez konsultacji ze mną mimo, że auto stało 20m od warsztatu. Stacyjkę odebrałem i naprawiłem u fachowca także p. Marek wziął ode mnie 550 zł a do tego po odebraniu auta okazało się, że nie działają przyciski przy kierownicy i klakson a do tego brakuje zaślepki. Na ponownej wizycie p. Marek odmówił naprawy swojego błędy i bezczelnie powiedział, że on nie wie, czy przyciski wcześniej działały, a zaslepki przeciez nie zjadł i jej nie ma. Beznadziejny mechanik bo demontaż zajął mu kilka dni przy czym mówił, że to jest full pracy,a najgorsze, ze nawet nie potrafił dobrze tego zrobić i odmówił naprawy swojego błędu. Brak słów. Przestrzegam przed tym pseudo warsztatem
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 4 lata temu

Zdecydowanie odradzam. Bezczelny mechanik kłamiący w żywe oczy. Umawia się na wykonanie usługi w danej kwocie, obiecując ze naprawa potrwa tydzień... wydłuża się do 3. Przy odbiorze zaskoczenie, ponieważ umówiona kwota wzrosła niemal dwukrotnie, a naprawa pozostawia wiele do życzenia. Wstyd wyjechać autem, bo wygląda gorzej niż oddane. Wymaga ponownej naprawy. Jeśli ktoś chce zszargać sobie nerwy i wyrzucić pieniądze w bloto, to zachęcam do odwiedzin tego warsztatu...
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 6 lata temu

Oszuści!!! Odradzam korzystanie z usług warsztatu samochodowego Pana Marka Z. ul. Glinki 42 Bydgoszcz.Mam 74 lata i od 35 lat jeżdżę samochodami, korzystając z różnych warsztatów, ale to co mnie spotkało w w/w warsztacie przechodzi ludzkie wyobrażenie. Podjechałam tam ponieważ 2 miesiące temu za 250 zł miałam naprawiany nawiew samochodu i po 2 miesiącach ta sama awaria.Prosiłam o możliwie jak najtańszą naprawę ponieważ samochód ma już 13 lat zaznaczając, że części mogą być lekko używane lecz sprawne. Pan zadzwonił do mnie abym odebrała samochód a koszt naprawy to 700,00zł.Sprawdziłam w koncesjonowanym serwisie, tam naprawa z częściami fabrycznie nowymi wynosi 650zł.Chciano mnie perfidnie oszukać. Po nie wyrażeniu zgody na taki koszt i prośbę o fakturę koszt zmienił się na 490zł. Uważam, że jak na części używane to i tak drogo, ale zapłaciłam. Właściciel kłamie, kręci, zawyża wartość, jest niegrzeczny wręcz chamski.Usłyszałam od niego , że jak mnie nie stać na samochód to mam jeździć autobusem a w ogóle to , że ma mnie w d..... (mam na to świadków) Radzę omijać ten warsztat szerokim łukiem bo takiego traktowania klienta nie doświadczyłam w życiu.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

, opublikowano ponad 9 lata temu

zwodzi klienta, wciska nieprawde i naciąga na wszystkie możliwe sposoby! Omijać go szerokim łukiem. Mówi że coś było sprawdzane a inny mechanik, że nawet ta część ruszona nie była! Mega kasę wyłudza, usterki wymyśla sam! Masakra, tak człowieka naciąga! Sam psuje części i wmawia że to było już niesprawne!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Czy Znasz Zakład Usługowo-Handlowy Elektromechanika Pojazdowa Marek Zalewski? Napisz opinię!

Podziel się swoim doświadczeniem z innymi