Bożena , opublikowano ponad 6 lata temu
Oszuści!!! Odradzam korzystanie z usług warsztatu samochodowego Pana Marka Z. ul. Glinki 42 Bydgoszcz.Mam 74 lata i od 35 lat jeżdżę samochodami, korzystając z różnych warsztatów, ale to co mnie spotkało w w/w warsztacie przechodzi ludzkie wyobrażenie. Podjechałam tam ponieważ 2 miesiące temu za 250 zł miałam naprawiany nawiew samochodu i po 2 miesiącach ta sama awaria.Prosiłam o możliwie jak najtańszą naprawę ponieważ samochód ma już 13 lat zaznaczając, że części mogą być lekko używane lecz sprawne. Pan zadzwonił do mnie abym odebrała samochód a koszt naprawy to 700,00zł.Sprawdziłam w koncesjonowanym serwisie, tam naprawa z częściami fabrycznie nowymi wynosi 650zł.Chciano mnie perfidnie oszukać. Po nie wyrażeniu zgody na taki koszt i prośbę o fakturę koszt zmienił się na 490zł. Uważam, że jak na części używane to i tak drogo, ale zapłaciłam. Właściciel kłamie, kręci, zawyża wartość, jest niegrzeczny wręcz chamski.Usłyszałam od niego , że jak mnie nie stać na samochód to mam jeździć autobusem a w ogóle to , że ma mnie w d..... (mam na to świadków) Radzę omijać ten warsztat szerokim łukiem bo takiego traktowania klienta nie doświadczyłam w życiu.