.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f
Opinie 2

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Serdecznie polecam współpracę z panem Dominikiem Sterc. Pan Dominik służy celną radą, dobrym słowem, działa bardzo szybko a do tego jest bardzo empatyczny i konkretny :) Praca z takim człowiekiem to wielka przyjemność. Powodzenia!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 4 lata temu

Wystawiam ta opinię jako dowód mojego uznania i wdzięczności dla firmy Archon, której powierzyłem ceremonię pożegnania mojej mamy. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością będę Państwa polecał znajomym i nie tylko.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Archon, Wrocław

opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę ostatniej drogi naszej najukochańszej Tereski. Cała ceremonia przebiegała bez zarzutu, przygotowana i wykonana bezbłędnie. Wszyscy z Państwa Pracownicy stanęli na wysokości zadania. Dodatkowo oprawa muzyczna, którą Państwo zaoferowaliście była jak kropka nad i. Jeszcze raz dziękujemy…
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie