| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Serdecznie polecam współpracę z panem Dominikiem Sterc. Pan Dominik służy celną radą, dobrym słowem, działa bardzo szybko a do tego jest bardzo empatyczny i konkretny :) Praca z takim człowiekiem to wielka przyjemność. Powodzenia!
Opinia na temat A. Archon Zakład Usług Pogrzebowych i Kamieniarskich, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Wystawiam ta opinię jako dowód mojego uznania i wdzięczności dla firmy Archon, której powierzyłem ceremonię pożegnania mojej mamy. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością będę Państwa polecał znajomym i nie tylko.
Opinia na temat Archon, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę ostatniej drogi naszej najukochańszej Tereski. Cała ceremonia przebiegała bez zarzutu, przygotowana i wykonana bezbłędnie. Wszyscy z Państwa Pracownicy stanęli na wysokości zadania. Dodatkowo oprawa muzyczna, którą Państwo zaoferowaliście była jak kropka nad i. Jeszcze raz dziękujemy…