.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Opinie

Opinia na temat Biuro Rachunkowe K&K Spółka Jawna, Oświęcim

opublikowano ponad 5 lata temu

Super biuro, rzetelne i terminowe. W razie pytań pracownicy zawsze służą fachową radą. Wiem, że księgowość mojej firmy jest w dobrych rękach. Polecam :)
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 5 lata temu

Osobiście sprawdzona firma, z Nimi o wiele łatwiej i szybciej wszystko się załatwia.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Biuro Rachunkowe Kawon Urszula Nowak, Żagań

opublikowano ponad 5 lata temu

Wszechstronna wiedza, fachowość, profesjonalizm. POLECAM WSZYSTKIM!!!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 5 lata temu

POLECAM tą szkołę jazdy w 100%. Wszyscy bardzo mili i uprzejmi, nie ma żadnych problemów. Jazdy bez problemu dopasowywałem do moich możliwości czasowych.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Pizzeria Złota, Warszawa

opublikowano ponad 5 lata temu

Uwielbiam tutaj przychodzić wraz z moim partnerem na przepyszne i romantyczne kolacje.
Zgłoś nadużycie