| Opinie | 4 |
Opinie
Opinia na temat Biuro Rachunkowe Kawon Urszula Nowak, Żagań
opublikowano ponad 5 lata temu
Dzięki Wam mam wszystko pod kontrolą, naprawdę warto było zostać Waszym klientem.
Opinia na temat As II Ośrodek Szkolenia Kierowców Maciej Wolanin, Szamotuły
opublikowano ponad 6 lata temu
Nie mam do czego się przyczepić, wszystko odbyło się bardzo płynnie i w przyjaznej atmosferze.
Opinia na temat KABOauto Kabo auto Wrocław, Wrocław
Opinia na temat Rumcajs ośrodek szkolenia kierowców Marcin Baranowski, Jelenia Góra
opublikowano ponad 6 lata temu
Cieszę się, że miałem przyjemność tutaj się uczyć, naprawdę fachowi instruktorzy, którzy z odpowiednią dawką humoru potrafią przekazywać wiedzę.
Jacek Majewski