| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Bog-Dan Glass Zakład Szklarski Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 2 lata temu
Prawdziwi fachowcy w swojej branży, zaprezentowane rozwiązania bardzo nas zaskoczyły. Nie mam również żadnych uwag co do samej realizacji, czas oczekiwania zgodny z umową. Cena również umiarkowana. Polecam!!!
Opinia na temat Magnat Osuszanie Budynków, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Jeśli ktoś z Was szanuje swój czas i pieniądze to z czystym sumieniem firma p. Mirosława Kosiorka spełni Wasze oczekiwanie. U mnie dla przykładu chodziło o nietypowe pęknięcie w betonie na parkingu pod firmą. Pan Mirosław przyjechał zobaczyć i wycenić i zaproponował iniekcję siłową. Wszystko zostało wykonane zgodnie z terminarzem. Gorącą polecam tą firmę kontakt rewelacyjny, szybka wycena, rzetelne wykonanie. Oby więcej było takich fachowców.
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Prawnik Agnieszka Moszczyńska Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Pani Agnieszka Moszczyńska to profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Jest zaangażowana w prowadzoną sprawę na każdym etapie. Dziękuję za pomoc.
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Przyznaję, że po wizycie u pani Notariusz Agnieszki Richter-Witosza jestem bardzo zadowolona z jakości obsługi klienta.
Czynności notarialne wykonywane przez Kancelarię są na najwyższym poziomie, plus dobry dojazd oraz miejsce parkingowe blisko budynku. I co bardzo ważne - pani Notariusz jest bardzo elastyczna po względem terminowym. Polecam z czystym sumieniem