| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Magnat Osuszanie Budynków, Wrocław
opublikowano ponad 2 lata temu
Właściciel - Pan Mirosław to bardzo kompetentna osoba . Rzeczowo i trafnie podpowiada optymalne rozwiązania. Dodatkowo bardzo sympatyczny i sprawny kontakt oraz możliwość dostosowania terminu do potrzeb. Polecam: )
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 2 lata temu
Bardzo dobra notariusz. Pani Agnieszka jest empatyczna, skuteczna, solidna i przy tym nie naciąga klientów na milionowe wynagrodzenia. POLECAM!!!
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Prawnik Agnieszka Moszczyńska Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 2 lata temu
Bardzo dobra prawniczka. Empatyczna, skuteczna, solidna i przy tym nie naciąga klientów na milionowe wynagrodzenia. POLECAM!!!
Opinia na temat Bog-Dan Glass Zakład Szklarski Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 2 lata temu
POLECAM! ŚWIETNA FIRMA OD NIESTANDAROWYCH ROZWIĄZAŃ! EFEKT ZDECYDOWANIE WOW!!!