| Opinie | 3 |
Opinie
Opinia na temat LEXBRIDGE Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k., Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Polecam! Bardzo konkretna, rzetelna i profesjonalna kancelaria. Pomogła mi w odzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy. FIrma probowała wszystko zamieść pod dywan, ubezpieczyciel też nie był chętny do wypłacenia odszkodowania. Na szczęście z pomocą Lexbridge wszystko zakończyło się pozytywnie.
Opinia na temat Poradnia dla dzieci z autyzmem Warszawa - Centrum Terapii PROMITIS, Warszawa
opublikowano ponad 5 lata temu
Świetne Centrum Terapii! Zarówno dzieci jak i dorośli znajda tutaj pomoc dla siebie. Ja chodzę z synkiem na terapię - ma autyzm. Sama też korzystam z pomocy psychologa z Promitis. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług.
Opinia na temat Szkoła Podstawowa TE VIZJA Gdańsk, Gdańsk
opublikowano ponad 6 lata temu
Szkoła zapewnia dzieciom naukę na najwyższym poziomie, bardzo dobrą kadrę nauczycielską. Szkołę mamy bardzo blisko domu, więc dzieci mogą spokojnie same wracać po zajęciach. Zastanawialiśmy się nad szkołą państwową ale opowieści znajomych na temat nauki zdalnej w szkole publicznej skutecznie nas zniechęciły. W Te Vizji zajęcia online sa super!
Karolina Jóźwiak