.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Polecam! Bardzo konkretna, rzetelna i profesjonalna kancelaria. Pomogła mi w odzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy. FIrma probowała wszystko zamieść pod dywan, ubezpieczyciel też nie był chętny do wypłacenia odszkodowania. Na szczęście z pomocą Lexbridge wszystko zakończyło się pozytywnie.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 5 lata temu

Świetne Centrum Terapii! Zarówno dzieci jak i dorośli znajda tutaj pomoc dla siebie. Ja chodzę z synkiem na terapię - ma autyzm. Sama też korzystam z pomocy psychologa z Promitis. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Szkoła Podstawowa TE VIZJA Gdańsk, Gdańsk

opublikowano ponad 6 lata temu

Szkoła zapewnia dzieciom naukę na najwyższym poziomie, bardzo dobrą kadrę nauczycielską. Szkołę mamy bardzo blisko domu, więc dzieci mogą spokojnie same wracać po zajęciach. Zastanawialiśmy się nad szkołą państwową ale opowieści znajomych na temat nauki zdalnej w szkole publicznej skutecznie nas zniechęciły. W Te Vizji zajęcia online sa super!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie