.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53
Opinie 3

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Potrzebowalem rehabilitacji i zdecydowalem sie na pomoc tych rehabilitantow. Dzieki nim szybko wrocilem do zdrowia. Teraz juz nie mam wiekszych problemow z kregoslupem. Swietni specjalisci. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 8 lata temu

Rehabilitacja w tych salonach jest bardzo skuteczna. Co tu dużo mówić. Specjaliści pomogli mi odzyskać sprawność po kontuzji stopy. Znają się na rzeczy i pomagają ludziom. Polecam specjalistów.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 8 lata temu

Salon ma świetne oprawki. Bardzo dobre jakościowo, solidne. Każdy wybierze ładne, bo wybór jest ogromny. Dokupiłam dodatkowo okulary przeciwsłoneczne. Będą na lato. :) Super salon. Polecam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie