.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Opinie

opublikowano ponad 10 lata temu

Trzeba przyznać, że świetnie się udaje połączyć wysoką jakość usług ze świetną atmosferą. Nie pomyślałabym, że idąc do dentysty można się zrelaksować, a w Galerii Uśmiechu jest to możliwe. Mam świetną opiekę, na najwyższym poziomie, w trakcie wizyty mogę posłuchać relaksującej muzyki i obejrzeć ciekawą prezentację, czy film. Nie może być lepiej.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Dobry Mechanik Krakpis, Kraków

opublikowano ponad 11 lata temu

To prawda są świetni w tym co robią. Bez większego strachu i obaw mogę u nich auto zostawić wiem, że będzie zrobione na tip top.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Opinia na temat Dobry Mechanik Krakpis, Kraków

opublikowano ponad 11 lata temu

Bardzo dobrzy fachowcy, konkretni znają się na rzeczy. Mają dobrze wyposażony warsztat, bez problemu radzą sobie z wszelkimi usterkami auta.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie