| Opinie | 3 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Stomatologii Estetycznej "Galeria Uśmiechu", Kraków
opublikowano ponad 10 lata temu
Trzeba przyznać, że świetnie się udaje połączyć wysoką jakość usług ze świetną atmosferą. Nie pomyślałabym, że idąc do dentysty można się zrelaksować, a w Galerii Uśmiechu jest to możliwe. Mam świetną opiekę, na najwyższym poziomie, w trakcie wizyty mogę posłuchać relaksującej muzyki i obejrzeć ciekawą prezentację, czy film. Nie może być lepiej.
Opinia na temat Dobry Mechanik Krakpis, Kraków
opublikowano ponad 11 lata temu
To prawda są świetni w tym co robią. Bez większego strachu i obaw mogę u nich auto zostawić wiem, że będzie zrobione na tip top.
Opinia na temat Dobry Mechanik Krakpis, Kraków
opublikowano ponad 11 lata temu
Bardzo dobrzy fachowcy, konkretni znają się na rzeczy. Mają dobrze wyposażony warsztat, bez problemu radzą sobie z wszelkimi usterkami auta.
Monika Bohatyrowicz