.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Szkoła naprawdę godna uwagi, w przyjazny sposób przekazują swoją wiedzę, dzięki czemu bezstresowo można sobie poradzić z każdym egzaminem
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 6 lata temu

Nie ma na co narzekać, cała nauka odbyła się w mega fajny sposób, polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 6 lata temu

Jeśli chodzi o prawdziwe imprezy to tylko z AKMusic! Na nic lepszego nie można trafić!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

Dziękuję bardzo , pozdrawiam serdecznie :)


opublikowano ponad 6 lata temu

Co tu dużo pisać...Super instruktorzy, ze ,,stalowymi" nerwami... Jeżeli myślicie,że nigdy nie nauczycie się jeździć,że nigdy nie zdacie egzaminów itp.. spróbujcie właśnie w tej szkole,a się nie zawiedziecie
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie