| Opinie | 4 |
Opinie
Opinia na temat Rumcajs ośrodek szkolenia kierowców Marcin Baranowski, Jelenia Góra
opublikowano ponad 5 lata temu
Szkoła naprawdę godna uwagi, w przyjazny sposób przekazują swoją wiedzę, dzięki czemu bezstresowo można sobie poradzić z każdym egzaminem
Opinia na temat Ośrodek Szkolenia Kierowców Motor Profesjonalnie-bezstresowo-ekspresowo masz prawko!, Włocławek
opublikowano ponad 6 lata temu
Nie ma na co narzekać, cała nauka odbyła się w mega fajny sposób, polecam
Opinia na temat AKmusic - DJ Wodzirej w Bydgoszczy i Kujawsko-Pomorskim, Bydgoszcz
opublikowano ponad 6 lata temu
Jeśli chodzi o prawdziwe imprezy to tylko z AKMusic! Na nic lepszego nie można trafić!
Opinia na temat Ośrodek Szkolenia Kierowców Motor Profesjonalnie-bezstresowo-ekspresowo masz prawko!, Włocławek
opublikowano ponad 6 lata temu
Co tu dużo pisać...Super instruktorzy, ze ,,stalowymi" nerwami... Jeżeli myślicie,że nigdy nie nauczycie się jeździć,że nigdy nie zdacie egzaminów itp.. spróbujcie właśnie w tej szkole,a się nie zawiedziecie
Ola Markiwicz
Dziękuję bardzo , pozdrawiam serdecznie :)