| Opinie | 3 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska, Łódź
opublikowano ponad 11 lata temu
Pani Magdalena C. jest osobą empatyczną, staranną i profesjonalną. Zawsze przygotowana na każdą ewentualność i walczy do końca o dobro klienta. Potrafi wygrać nawet najtrudniejsze sprawy. Obeznana w temacie prawa spadkowego oraz rodzinnego. Polecam
Opinia na temat Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski, Łódź
opublikowano ponad 12 lata temu
Bardzo dobry i skuteczny prawnik w zakresie prawa karnego, prawa pracy oraz prawa spadkowego. Angażuje się w prowadzone sprawy i ma indywidualne podejście do klienta.
Opinia na temat Tymczasowo zamknięte - Sklep Horsepol, Kobyłka
Opinia o sklepie
opublikowano ponad 12 lata temu
Polecam ten sklep, pomimo tego, że znajduje się w centrum Warszawy jest bardzo tani, można zamawiać produkty przez internet. Są dobrej jakości (na pewno siodło Pinto, popręg skokowy skórzany). Często są też w nim jakieś ciekawe promocje.