| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat TURBO-ELMAR Elżbieta Czachor, Marek Radka s.c., Mielec
opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam. Regeneracja DPF przebiegła szybko, sprawnie. Obecnie posiadam założony DPF i działa bez zarzutów.
Opinia na temat MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki, Mielec
opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam. Regeneracja turbin w tej firmie odbywa się szybko, sprawnie, dobra cena.
Opinia na temat Beton Staszów BETOMEX, beton, asfalt, stabilizacja, dźwigi, Staszów
opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam serdecznie, mają bardzo dobry beton. Często klienci korzystają z usług tej betoniarni.
PW Geodezja - geodeta Piotr Wolanin