| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Archon, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Bardzo dobry dom pogrzebowy, który kompleksowo pomaga w tym trudnych momentach, gdy przychodzi moment pożegnania. Archon to wysoka kultura, piękna oprawa zarówno w kaplicy jaki i na samym cmentarzu. Gołym okiem widać jak mocno obsługa jest zaangażowana w ceremonię oraz udzielenie wsparcia. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 4 lata temu
Kancelaria warta rekomendacji. Sympatyczny kontakt, sprawna obsługa, punktualność. Polecam z czystym sumieniem!
Rafal Bora