.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a
Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Archon, Wrocław

opublikowano ponad 4 lata temu

Bardzo dobry dom pogrzebowy, który kompleksowo pomaga w tym trudnych momentach, gdy przychodzi moment pożegnania. Archon to wysoka kultura, piękna oprawa zarówno w kaplicy jaki i na samym cmentarzu. Gołym okiem widać jak mocno obsługa jest zaangażowana w ceremonię oraz udzielenie wsparcia. Polecam z czystym sumieniem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 4 lata temu

Kancelaria warta rekomendacji. Sympatyczny kontakt, sprawna obsługa, punktualność. Polecam z czystym sumieniem!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie