| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Magnat Osuszanie Budynków, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Polecam - profesjonalnie, sprawnie, terminowo z bardzo dobrym efektem końcowym - dom wysuszony po zalaniu. Bardzo wysoka kultura osobista pracowników. Panu Mirosławowi bardzo dziękuję za rzetelność, zaangażowanie i empatię. Marek Wilk
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Prawnik Agnieszka Moszczyńska Wrocław, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Kancelarie poleciła mi koleżanka i nie żałuję. Jest niewątpliwie świetnym wyborem dla każdego, kto potrzebuje fachowej pomocy w sprawach prawnych. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że korzystanie z usług takiego biura pozwala zaoszczędzić czas i nerwy, a ponadto zwiększa szanse na pozytywny wynik sprawy.
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Dogodna lokalizacja kancelarii. Parking. Winda. Miła i życzliwa obsługa. Konkretna i merytoryczna Pani Notariusz. polecam!