.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Opinie

Opinia na temat Magnat Osuszanie Budynków, Wrocław

opublikowano ponad 3 lata temu

Polecam - profesjonalnie, sprawnie, terminowo z bardzo dobrym efektem końcowym - dom wysuszony po zalaniu. Bardzo wysoka kultura osobista pracowników. Panu Mirosławowi bardzo dziękuję za rzetelność, zaangażowanie i empatię. Marek Wilk
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 3 lata temu

Kancelarie poleciła mi koleżanka i nie żałuję. Jest niewątpliwie świetnym wyborem dla każdego, kto potrzebuje fachowej pomocy w sprawach prawnych. Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że korzystanie z usług takiego biura pozwala zaoszczędzić czas i nerwy, a ponadto zwiększa szanse na pozytywny wynik sprawy.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

opublikowano ponad 3 lata temu

Dogodna lokalizacja kancelarii. Parking. Winda. Miła i życzliwa obsługa. Konkretna i merytoryczna Pani Notariusz. polecam!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie