Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy - Piekary Śląskie z godziny otwarcia, opinie

Uzyzskaj informacje w kategorii warsztaty samochodowe - Piekary Śląskie. Uzyskaj opinie i informacje kontaktowe dla każdej firmy, w tym numer telefonu, adres, godziny otwarcia, oferty specjalne i więcej.
Wyniki: 1 - 5 z 5

Wyniki z Samochody - Stacje Obsługi, Mechanicy w Piekary Śląskie

Otwarte

1 MAJA 3, 41-940 Piekary Śląskie

505 955 006
Firma zajmuje sie regeneracją reflektorów, spawaniem plastików, przeróbkami z wersji amerykanskiej na wersje europejska oraz polerowaniem kloszy reflektorów plastikowych.
Otwarte

STALOWA 7, 41-948 Piekary Śląskie

322879325
części do samochodów, Inter Cars części do samochodów, Warsztat samochodowy, Inter Cars, Sprzedaż i naprawa opon, akcesoria motoryzacyjne
Otwarte

ul. Przyjaźni 63, 41-948 Piekary Śląskie

786 189 697
Warsztat samochodowy

Sylwia W, 09 grudnia 2025

Szkoda że nie można dodać foto: uszczelnienie drzwi skończyło się uszkodzeniem tapicerki, zapchaniem dziury ok 3cm starymi uszczelkami, wymianą nowego paska z klimatyzacji mimo że nie było potrzeby ale zrobione w ramach REKLAMACJI !!!!!, wcześniej wymiana paska i rolek napinacza bo faktycznie się zerwał ale dobrany nie właściwy) i jakimś cudem zniknął projektor z logiem w drzwiach, które nawet nie były robione.... Koszt serwisu w sumie 900,00 zł co zrobione hmmmm... Zero odpowiedzialności za powierzony samochód, wymiany, zniszczenia, zniknięcie wyposażenia. Ocenę pozostawiam według uznania ....
więcej
Otwarte

NANKERA 110, 41-940 Piekary Śląskie

604 095 666
Samochody blacharstwo, Blacharstwo lakiernictwo samochodowe, LAKIERNICTWO, Usługi motoryzacyjne, Warsztat samochodowy, Motoryzacja, SAMOCHODY
Otwarte

BYTOMSKA 313, 41-940 Piekary Śląskie

322871721
akcesoria motoryzacyjne, części do samochodów, Inter Cars, Inter Cars części do samochodów

Lokalne opinie firmy

Sylwia W, 09 grudnia 2025

Szkoda że nie można dodać foto: uszczelnienie drzwi skończyło się uszkodzeniem tapicerki, zapchaniem dziury ok 3cm starymi uszczelkami, wymianą nowego paska z klimatyzacji mimo że nie było potrzeby ale zrobione w ramach REKLAMACJI !!!!!, wcześniej wymiana paska i rolek napinacza bo faktycznie się zerwał ale dobrany nie właściwy) i jakimś cudem zniknął projektor z logiem w drzwiach, które nawet nie były robione.... Koszt serwisu w sumie 900,00 zł co zrobione hmmmm... Zero odpowiedzialności za powierzony samochód, wymiany, zniszczenia, zniknięcie wyposażenia. Ocenę pozostawiam według uznania ....